Farmaline

Bio

1978 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 1978 resultaten gevonden
  • GesponsordVoedingBIOVoedingssupplement
    Biotona Matcha Bio
    • 100 St | Capsules
    • Productcode/EAN: 4167326/5412360017898
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Biotona Bio Matcha is een verfijnd groene thee poeder uit Japan en wordt gemaakt van jonge theeblaadjes.

    -6%vanaf € 29,99
    € 0,30 / 1 St
    Adviesprijs€ 32,00
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Be-Life Curcuma Magnum 3200
    • 180 St | Capsules
    • Productcode/EAN: 4103784/5413134802795
    • Bio-Life Laboratory Srl/Bv
    Onmiddellijk leverbaar

    Een combinatie van geconcentreerde biologische kurkuma en piperine.

    -23%vanaf € 29,99
    € 0,17 / 1 St
    Adviesprijs€ 38,80
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Be-Life Ashwagandha 5000 Bio
    • 90 St | Capsules
    • Productcode/EAN: 3807013/5413134800678
    • Bio-Life Laboratory Srl/Bv
    Onmiddellijk leverbaar

    Be-Life Ashwagandha 5 Bio

    -26%vanaf € 16,95
    € 0,19 / 1 St
    Adviesprijs€ 22,80
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIO
    Purasana® Açaibes Poeder
    • 2x100 g | Poeder
    • Productcode: 9807198
    • Purasana NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Purasana Açaibes Poeder Druifachtige bes uit het Amazonegebied.

    -9%vanaf € 38,39
    € 191,95 / 1 kg
    Adviesprijs€ 42,10
    Andere varianten
  • GesponsordBIO
    Puressentiel Essentiële Olie Tea Tree Bio
    • 10 ml | Etherische olie
    • Productcode/EAN: 2837615/3401599422582
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar

    Puressentiel Essentiële Olie Tea Tree Bio

    -38%vanaf € 6,29
    € 629,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 10,20
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Pure Goat Company Bio Opvolgmelk 2 Baby 6-12 maanden
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4726428/8719327598313
    • Pure Goat Company
    Onmiddellijk leverbaar

    6 - 12 maanden

    -5%vanaf € 29,39
    € 36,74 / 1 kg
    Adviesprijs€ 30,95
    Andere varianten
  • GesponsordLactosevrijSuikervrijVeganVegetarischVoedingBIOVoedingssupplement
    Physalis Ashwagandha Forte Bio |Vegan supplement met ashwagandha extract ondersteunt bij stress & spanning
    • 30 St | Tabletten
    • Productcode/EAN: 3832714/5412360015405
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Biologisch ashwagandha-supplement met KSM-66 extract. Meest onderzocht Ashwagandha extract dat ondersteunt bij stressvolle periodes en voor een gezonde mentale balans. 100% vegan. 30 tabletten.

    vanaf € 15,49
    € 0,52 / 1 St
    Andere varianten
  • VoedingBIO
    Nestlé® Yogolino Plant-Based Mango - Kiwi Bio
    • 4x90 g | Voeding
    • Productcode/EAN: 4624862/8445290574640
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Een 1% plantaardig lactosevrij dessert met exotische smaken

    € 5,29
    € 14,69 / 1 kg
  • GesponsordVoedingBIOVoedingssupplement
    Puressentiel Echte Lavendel Essentiële Olie Bio
    • 10 ml | Etherische olie
    • Productcode/EAN: 2838134/3401599425255
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar

    100% pure en natuurlijke essentiële olie

    -27%vanaf € 10,39
    € 1.039,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 14,20
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIO
    A.Vogel Bambu
    • 2x200 g | Poeder
    • Productcode: F00419135
    • A.Vogel
    Onmiddellijk leverbaar

    Cafeïnevrije koffiesurrogaat

    -16%vanaf € 13,49
    € 33,73 / 1 kg
    Adviesprijs€ 15,98
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIOVoedingssupplement
    HerbalGem Rokerssiroop | Ademhalingscomfort
    • 2x250 ml | Siroop
    • Productcode: 9812008
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Voedingssupplement met een combinatie van plantaardige ingrediënten.

    -50%vanaf € 17,29
    € 34,58 / 1 l
    Adviesprijs€ 34,70
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIO
    Purasana® Pea Protein Erwteneiwit
    • 2x400 g | Poeder
    • Productcode: 9808538
    • Purasana NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Purasana Vegan Proteïne Erwten Naturel Bio Erwten eiwitpoeder gemaakt van puur erwteneiwit isolaat

    -9%vanaf € 35,49
    € 44,36 / 1 kg
    Adviesprijs€ 39,00
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Arkocaps Mariadistel Bio
    • 150 St | Capsules
    • Productcode/EAN: 4137873/8715345002979
    • Arkopharma Belux S.A./N.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    Arkocaps Mariadistel Bio. De vrucht van Mariadistel draagt bij tot een normale werking van de lever.

    -45%vanaf € 19,89
    € 0,13 / 1 St
    Adviesprijs€ 36,13
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Biotta Aardappelsap
    • 500 ml | Sap
    • Productcode/EAN: 1136761/4031678047932
    • NATUR'INOV
    Onmiddellijk leverbaar

    Zoet knol sap

    -15%€ 5,29
    € 10,58 / 1 l
    Adviesprijs€ 6,19
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Pionier Vruchtenkoffie
    • 500 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 842666/7610491016300
    • MARMA NATUURPRODUCTEN
    Onmiddellijk leverbaar

    Koffiesurrogaat met fruit en ontbijtgranen

    -24%€ 6,79
    € 13,58 / 1 kg
    Adviesprijs€ 8,95
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIO
    nu3 Kokosolie Bio
    • 2x500 ml | Olie
    • Productcode: 08108197
    • nu3 GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    nu3 Kokosolie Bio van gecertificeerde biologische landbouw.

    -12%vanaf € 17,29
    € 17,29 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,58
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIOVoedingssupplement
    Redcare Vita Bio Kurkuma
    • 2x200 St | Capsules
    • Productcode: 08109923
    • Shop-Apotheke B.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    Zuivere capsules met kurkumapoeder.

    Selecteer een variant
    -35%vanaf € 26,59
    € 0,07 / 1 St
    Adviesprijs€ 40,78
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIOVoedingssupplement
    Pranarôm Pranacaps Oregano Bio | Luchtwegen, spijsvertering, lever en darmen
    • 2x30 St | Capsules
    • Productcode: 9810293
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Voedingssupplement met biologische oregano- en citroenolie ter ondersteuning van de luchtwegen, spijsvertering en immuniteit.

    -34%vanaf € 25,39
    € 0,42 / 1 St
    Adviesprijs€ 38,50
    Andere varianten
  • VoedingBIO
    Pure Goat Company Bio Volledige zuigelingenvoeding
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4726402/8719327598306
    • Pure Goat Company
    Onmiddellijk leverbaar

    Vanaf de geboorte tot 6 maanden.

    vanaf € 31,39
    € 39,24 / 1 kg
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Babybio Optima 3 – Biologische Peutermelk met Bifidus en Galacto-Oligosachariden – van 1 tot 3 Jaar
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4167482/3288131584331
    • OCEBIO
    Onmiddellijk leverbaar

    Babybio Optima 3 – Biologische Peutermelk met Bifidus en Galacto-Oligosachariden – van 1 tot 3 Jaar. Speciaal voor kindjes van 1 tot 3 jaar. Biologische peutermelk met bifidus, in poedervorm.

    -19%€ 16,79
    € 20,99 / 1 kg
    Adviesprijs€ 20,78
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Babybio CAPREA 3 – Peutermelk op Basis van Biologische Geitenmelk Vanaf 10 Maanden
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4166633/3288131580531
    • OCEBIO
    Onmiddellijk leverbaar

    Babybio CAPREA 3 – Peutermelk op Basis van Biologische Geitenmelk Vanaf 10 Maanden. Biologische melkpoeder op basis van 100% biologische geitenmelk uit Nederland. Voor een evenwichtige voeding.

    -24%€ 22,69
    € 28,36 / 1 kg
    Adviesprijs€ 29,95
  • VoedingBIO
    Biofood Haverzemelen BIO
    • 300 g | Overige
    • Productcode/EAN: 4116349/5412158034755
    • Damhert
    Onmiddellijk leverbaar

    Biofood_x000D_ Haverzemelen_x000D_ Son d'avoine_x000D_ I <3 vegan_x000D_ NL-BIO-01_x000D_ EU Agriculture_x000D_ 300g Serveersuggestie,Suggestion de présentation, Serviervorschlag

    € 2,99
    € 9,97 / 1 kg
  • VoedingBIO
    Yogi Tea® Throath Comfort
    • 17 St | Instantthee
    • Productcode/EAN: 3977451/4012824401402
    • YOGI TEA GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Yogi Tea® Throath Comfort. De thee voor iedereen die zijn stem wil laten horen.

    vanaf € 3,59
    € 0,21 / 1 St
    Andere varianten
  • VeganVegetarischVoedingBIOVoedingssupplement
    Biotona Bio Cacao
    • 200 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 3091998/5412360007431
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Biotona Bio Cacao - Biologisch cacaopoeder is een heerlijke aanvulling in warme melk, smoothies of gebak.

    € 9,89
    € 49,45 / 1 kg
  • VoedingBIO
    Biotta Sap Rode Biet
    • 500 ml | Sap
    • Productcode/EAN: 1329432/7618500940189
    • MARMA NATUURPRODUCTEN
    Onmiddellijk leverbaar

    1% direct biologisch sap

    -11%€ 4,19
    € 8,38 / 1 l
    Adviesprijs€ 4,70
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIO
    nu3 Protein Flips Bio Paprika
    • 2x80 g | Snack
    • Productcode: 08113132
    • nu3 GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Knapperig en onweerstaanbaar, nu3 vegan linzen en paprika flips combineren plezier met een goed geweten.

    Selecteer een variant
    -7%vanaf € 5,59
    € 34,94 / 1 kg
    Adviesprijs€ 5,98
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETVoedingBIOVoedingssupplement
    Pranarôm Essentiële Olie Ravintsara Bio | Ademhaling & Afweer
    • 2x10 ml | Olie
    • Productcode: 9806234
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    PRANARÔM - Biologische Ravintsara - Gechemotypeerde etherische olie - Ademhalingscomfort en natuurlijke afweer - 100% puur en natuurlijk - HECT - 10 ml

    -32%vanaf € 19,79
    € 989,50 / 1 l
    Adviesprijs€ 29,00
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Ladrôme Propolis Mond- en keelspray
    • 30 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 4440624/3486330017425
    • La Drôme Provençale S.A
    Onmiddellijk leverbaar

    Propolis mondspray is een voedingssupplement gemaakt met 13% biologische honing, biologisch Propolis extract en een synergie van 5 biologische plantenextracten.

    Selecteer een variant
    vanaf € 5,99
    € 199,67 / 1 l
    Andere varianten
  • VoedingBIO
    Biofood Lijnzaad XL BIO
    • 1 kg | Lijnzaad
    • Productcode/EAN: 4253977/5412158037107
    • Damhert
    Onmiddellijk leverbaar

    Biofood Keto diet*_x000D_ Lijnzaad_x000D_ Graines de lin_x000D_ I <3 vegan_x000D_ BE-BIO-03_x000D_ Non-EU agriculture_x000D_ 1000g Serveersuggestie, Suggestion de présentation, Serviervorschlag

    vanaf € 5,99
    € 5,99 / 1 kg
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Ortis® Ginseng Bio met Alcohol
    • 500 ml | Oplossing
    • Productcode/EAN: 3957131/5411386891628
    • ORTIS AG-SA-NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Ortis Ginseng Organic With Alcohol | Vermoeidheid, gebrek aan energie, examenperiode.

    € 36,69
    € 73,38 / 1 l
  • LactosevrijSuikervrijVeganVegetarischVoedingBIOVoedingssupplement
    Biolys Linde - Oranjeblad
    • 24 St | Filterzakje
    • Productcode/EAN: 3773454/5420024604049
    • Tilman s.a./n.v.
    Onmiddellijk leverbaar

    Duik in de armen van Morpheus! Biolys Goede nacht is een biologische kruidenthee op basis van linde en sinaasappelboom. Linde helpt bij het inslapen.

    -20%vanaf € 4,79
    € 0,20 / 1 St
    Adviesprijs€ 5,95
    Andere varianten
  • LactosevrijSuikervrijVeganVegetarischVoedingBIOVoedingssupplement
    Biolys Thee Tijm
    • 24 St | Filterzakje
    • Productcode/EAN: 3773421/5420024604018
    • Tilman s.a./n.v.
    Onmiddellijk leverbaar

    De natuurlijke oplossing voor de keel! Biolys Tijm is een biologische kruidenthee. Tijm helpt bij het vrijmaken van verstopte luchtwegen en is zeer nuttig voor de keel.

    -20%vanaf € 4,79
    € 0,20 / 1 St
    Adviesprijs€ 5,95
    Andere varianten
  • VegetarischVeganLactosevrijVoedingBIOVoedingssupplement
    Biolys Passiebloem - Melisse
    • 24 St | Zakje
    • Productcode/EAN: 3773330/5420024603929
    • Tilman s.a./n.v.
    Onmiddellijk leverbaar

    Geen tijdelijke stress meer! Biolys Anti-stress is een biologische kruidenthee op basis van passiebloem en citroenmelisse. Passiebloem en citroenmelisse hebben uitstekende ontspannende eigenschappen.

    -16%vanaf € 4,99
    € 0,21 / 1 St
    Adviesprijs€ 5,95
    Andere varianten