Farmaline

Microplasticvrij

803 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 803 resultaten gevonden
  • Gesponsord
    Nivea Fresh Revive 3-in-1 Droogshampoo Donkerblond Haar
    • 200 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 9803664/4005900756015
    • Beiersdorf AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Zorgt voor onmiddellijke en langdurige frisheid zonder residu achter te laten

    vanaf € 6,79
    € 33,95 / 1 l
    Andere varianten
  • Louis Widmer Hydraderm Dagemulsie UV30 Licht Geparfumeerd
    • 50 ml | Dagcrème
    • Productcode/EAN: 4839692/7611480014468
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Emulsion Hydro-Active UV 30

    -19%vanaf € 27,99
    € 559,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 34,50
    Andere varianten
  • Weleda Arnica Sport Massageolie
    • 200 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 636506/4001638099240
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Een massage met Arnica Massageolie voor het sporten helpt spierkrampen en stijfheid voorkomen.

    -25%vanaf € 16,79
    € 83,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 22,49
    Andere varianten
  • Weleda Mama Zwangerschapsolie
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2064129/4001638095112
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze zwangerschapsolie helpt striemen effectief voorkomen.

    -39%vanaf € 11,59
    € 115,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,99
    Andere varianten
  • Gesponsord
    Louis Widmer Hydraderm Nachtbalsem Licht Geparfumeerd
    • 50 ml | Balsem
    • Productcode/EAN: 4825311/7611480011030
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Good Night Cream over night booster

    -15%vanaf € 22,89
    € 457,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 26,90
    Andere varianten
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmeticaVegan
    Weleda Revitaliserende Haarlotion
    • 100 ml | Haarwater
    • Productcode/EAN: 2973865/4001638095716
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    De formule is samengesteld op basis van rozemarijnolie en extracten van biologische muurpeper en biologische mierikswortel, gekend voor hun tonifiërende werking

    -38%vanaf € 8,05
    € 80,50 / 1 l
    Adviesprijs€ 12,99
    Andere varianten
  • Speciale aanbiedingGesponsord
    Aveeno® Skin Relief Lichaamsolie Spray | Zeer Droge en Gevoelige Huid
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 4822581/3574661810713
    • KENVUE
    Onmiddellijk leverbaar

    Aveeno® Skin Relief Lichaamsolie Spray helpt de zeer droge huid vanaf het eerste gebruik te verlichten en te herstellen, met langdurige hydratatie.

    -17%vanaf € 15,79
    € 78,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,99
    Andere varianten
  • Cent Pur Cent Mascara Waterproof La Résistance
    • 7 ml | Mascara
    • Productcode/EAN: 4784278/6097244874881
    • RIGORGEOUS
    Onmiddellijk leverbaar

    Een buitengewone waterproof formule voor een onfeilbare look.

    -36%vanaf € 17,99
    € 2.570,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 27,99
    Andere varianten
  • Avène Xeracalm Nutrition Douchecrème | Gevoelige droge huid
    • 500 ml | Douchebalsem
    • Productcode/EAN: 4392676/3282770155051
    • Laboratoires Dermatologiques Avène
    Onmiddellijk leverbaar

    Dagelijkse douchecrème, pH-neutraal. Reinigt, voedt en verzacht trekkerigheid. Prikt niet in de ogen of intieme zones. Hoge tolerantie. Gevoelige, droge huid. Vanaf 1 maand.

    -18%vanaf € 17,99
    € 35,98 / 1 l
    Adviesprijs€ 21,90
    Andere varianten
  • Weleda Perineum Massageolie
    • 50 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 4160123/4001638095105
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Helpt een knip of inscheuren voorkomen

    -26%vanaf € 11,89
    € 237,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 15,99
    Andere varianten
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmeticaVeganVegetarisch
    Weleda Kids 2-in-1 Shampoo & Body Wash Blije Sinaasappel
    • 150 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3534138/4001638075114
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Weleda Kids 2-in-1 Shampoo & Body Wash Blije Sinaasappel. Reinigt de huid en het haar van je kindje op milde wijze door het gebruik van plantaardige wasactieve stoffen.

    -12%vanaf € 5,29
    € 35,27 / 1 l
    Adviesprijs€ 5,99
    Andere varianten
  • VeganVegetarisch
    Weleda Calendula Tandpasta
    • 75 ml | Tandpasta
    • Productcode/EAN: 1142280/4001638098014
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Natuurlijke bescherming tegen tandbederf zonder menthol

    vanaf € 5,89
    € 78,53 / 1 l
    Andere varianten
  • Laino Rozenwater
    • 250 ml | Oplossing
    • Productcode/EAN: 4565693/3616826020558
    • Gilbert Laboratoires
    Onmiddellijk leverbaar
    -35%vanaf € 5,50
    € 22,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 8,44
    Andere varianten
  • Weleda Saline Tandpasta
    • 75 ml | Tandpasta
    • Productcode/EAN: 1130269/4001638098090
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze friszoute tandpasta gaat de vorming van tandplak tegen en vormt daardoor een natuurlijke bescherming tegen tandbederf en tandsteen.

    -23%vanaf € 4,59
    € 61,20 / 1 l
    Adviesprijs€ 5,99
    Andere varianten
  • Weleda Granaatappel & Maca Peptiden Verstevigende Nachtcrème
    • 40 ml | Nachtcrème
    • Productcode/EAN: 4604716/4001638580199
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Verstevigende Nachtcrème is een hydraterende crème met biologische granaatappelpitolie en peptiden van biologische macawortel.

    -39%€ 17,79
    € 444,75 / 1 l
    Adviesprijs€ 28,99
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmeticaDermatologisch getestNiet-comedogeenZonder parabenenZonder parfum
    CeraVe Hydraterende Reinigingscrème | voor de Normale tot Droge Huid
    • 236 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3632890/3337875597180
    • CeraVe
    Onmiddellijk leverbaar

    Hydraterende reinigingscrème voor gezicht en lichaam, voor normale tot droge huid. Reinigt zacht zonder uit te drogen. Met ceramiden en hyaluronzuur om de huidbarrière te helpen versterken.

    -22%vanaf € 10,49
    € 44,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,45
    Andere varianten
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmeticaVeganVegetarisch
    Weleda Citrus 24h Roll-On Deodorant
    • 50 ml | Roller
    • Productcode/EAN: 3462652/3401360104617
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Sprankelende frisheid

    -20%vanaf € 5,99
    € 119,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 7,49
    Andere varianten
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmetica
    Weleda Skin Food Voedende Alles-in-Één Crème voor Gezicht en Lichaam
    • 75 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 3209343/4001638093989
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Weleda Skin Food voedt en verzorgt de droge en ruwe huid

    -20%vanaf € 9,59
    € 127,87 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,99
    Andere varianten
  • Weleda Mama Zwangerschap Body Butter
    • 150 ml | Liniment
    • Productcode/EAN: 4405650/4001638530101
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Effectief bij het voorkomen én verminderen van de zichtbaarheid van striemen.

    -16%vanaf € 15,99
    € 106,60 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,99
    Andere varianten
  • Caudalie Vinoclean Makeup Removing Oil
    • 150 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 4256731/3522930003175
    • CAUDALIE
    Onmiddellijk leverbaar
    -24%vanaf € 15,29
    € 101,93 / 1 l
    Adviesprijs€ 20,20
    Andere varianten
  • Avril organische ricinusolie
    • 100 ml | Etherische olie
    • Productcode/EAN: F00247001/3662217006151
    • MICROCOSME
    Onmiddellijk leverbaar

    100% pure en 100% biologische olie. Versterkt en herstelt haar, nagels, wimpers, wenkbrauwen en baard!

    vanaf € 8,00
    € 80,00 / 1 l
    Andere varianten
  • Cent Pur Cent Magic Match Skin Perfector
    • 30 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 4745964/6097225560512
    • RIGORGEOUS
    Onmiddellijk leverbaar

    Aanpasbare skin perfector die de teint egaliseert, glans vermindert en de huid een natuurlijke, stralende finish geeft.

    -18%vanaf € 40,79
    € 1.359,67 / 1 l
    Adviesprijs€ 49,99
    Andere varianten
  • Caudalie Vinoclean Moisturizing Toner
    • 100 ml | Gezichtswater
    • Productcode/EAN: 4256707/3522930003144
    • CAUDALIE
    Onmiddellijk leverbaar

    Een essentiële stap in het perfect verwijderen van make-up.

    -24%€ 8,79
    € 87,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,60
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmeticaVeganVegetarisch
    Dr. Hauschka Reinigingscrème
    • 50 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 9800613/4020829005167
    • DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Geeft de huid een gevoel van frisheid en zuiverheid

    -18%vanaf € 15,99
    € 319,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,50
    Andere varianten
  • Vegan
    Cetaphil® Hydraterende Crème
    • 85 g | Crème
    • Productcode/EAN: 02200559/3499320003803
    • Galderma Laboratorium GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Cetaphil Hydraterende Crème. Voor de droge tot zeer droge & gevoelige huid.

    € 9,79
    € 115,18 / 1 kg
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmetica
    Dr. Hauschka Rozencrème
    • 30 ml | Crème
    • Productcode/EAN: 9999890/4020829006256
    • DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Verzachtende crème met rozen voor de hydratatie, bescherming en verzachting van de huid.

    -19%vanaf € 23,99
    € 799,67 / 1 l
    Adviesprijs€ 29,50
    Andere varianten
  • Dr. Hauschka Reinigingsmelk
    • 145 ml | Melk
    • Productcode/EAN: 9999883/4020829006065
    • DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Reinigingsmelk verwijdert op zachte wijze vuil en make-up. Voor de gevoelige huid.

    -5%vanaf € 25,29
    € 174,41 / 1 l
    Adviesprijs€ 26,50
    Andere varianten
  • Klorane Haver & Ceramide LIKE Extra Milde Droogshampoo | Voor Alle Haartypes
    • 150 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 4520961/3282770390759
    • Laboratoires Klorane
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze ultramilde droogshampoo reinigt mild en revitaliseert elk type hoofdhuid en haar gedurende 12 uur*. Ultralicht absorberend poeder, 100% onzichtbaar, zonder residu.

    -26%vanaf € 10,69
    € 71,27 / 1 l
    Adviesprijs€ 14,50
    Andere varianten
  • Fleurance Nature Damask Rose Floral Water Bio
    • 200 ml | Gezichtswater
    • Productcode/EAN: 3978442/3700211161350
    • Fleurance Nature
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze nevel van rozenbloesemwater parfumeert, verfrist en verkwikt de huid op subtiele wijze.

    -30%vanaf € 7,99
    € 39,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,45
    Andere varianten
  • Natuurlijk gecertificeerde cosmeticaVegan
    Weleda Baby Calendula Verzorgende Olie Parfumvrij
    • 200 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2957090/4001638096560
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Calendula Iedere Dag Olie is een ongeparfumeerde en intensief verzorgende olie, die speciaal is afgestemd op de heel prille huid van je baby.

    -5%vanaf € 13,29
    € 66,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,99
    Andere varianten
  • Weleda Kindertandpasta
    • 50 ml | Tandpasta
    • Productcode/EAN: 2902591/4001638081863
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Een gel, speciaal ontwikkeld voor melktanden, op basis van planten met kalmerende eigenschappen voor een zachte poetsbeurt.

    -20%vanaf € 4,39
    € 87,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 5,49
    Andere varianten
  • VeganVegetarisch
    Weleda Ratanhia Tandpasta
    • 75 ml | Tandpasta
    • Productcode/EAN: 1129493/4001638098083
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Ratanhia Tandpasta maakt het tandvlees sterk en stevig en trekt het samen rond de tandwortel, zodat de tanden vaste wortel kunnen houden.

    vanaf € 5,99
    € 79,87 / 1 l
    Andere varianten
  • Louis Widmer Hydraderm Dagemulsie Zonder Parfum
    • 50 ml | Dagcrème
    • Productcode/EAN: 4839684/7611480014444
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Emulsion Hydro-Active zonder parfum

    -18%vanaf € 26,49
    € 529,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 32,50
    Andere varianten