Farmaline

Minder Suikers Petit Beurre Nature

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
€ 3,89
€ 23,29 / 1 kg
Smaak: Nature

Inhoud: 167 g
  • 167 g
  • € 3,89
€ 23,29 / 1 kg
  • 4x167 g
  • € 14,99
€ 22,44 / 1 kg
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3158730 / 5412158018977
  • Doseringsvorm
    Koekjes
  • Fabrikant
    Damhert

Productdetails & verplichte informatie

Damhert Nutrition Minder suikers*_x000D_ Moins de sucres*_x000D_ Petit beurre_x000D_ Nature_x000D_ 167g_x000D_ 4x5_x000D_ Less sugars_x000D_ -97%*_x000D_ suikers_x000D_ de sucres_x000D_ Serveersuggestie/ Suggestion de présentation/ Serviervorschlag/Serving Suggestion_x000D_ Per/pour/pro 100g: 1731KJ/413 kcal 21%RI**
Zorg voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
Productinformatie
Is jouw lievelingsdessert koekjestaart en mag je deze niet meer eten omwille van de suikers? Daar heeft Damhert een oplossing voor petit beurres met 97% minder suikers en 4g koolhydraten per portie. Zo maak je deze taart geschikt voor personen die op hun suiker-en koolhydraatinname letten. Ook een lekker koekje voor gewoon als snack._x000D_
Minder suikers
TARWEbloem, zoetstof (maltitolen), geconcentreerde BOTER (12%), TARWEzetmeel, rijsmiddelen (ammoniumcarbonaten, natriumcarbonaten, difosfaten), EIgeel in poedervorm, zout, mager MELKpoeder, natuurlijk vanillearoma. Kan NOTEN, SOJA, MOSTERD en SESAM bevatten.
VOEDINGSWAARDEN/100/8,4g%
Energie kJ1731145
Energie kcal413352%
Vetten13.7 g1.1 g2%
Waarvan verzadigde vetten8.4 g0.7 g4%
Koolhydraten74.3 g6.2 g2%
Waarvan suikers0.7 g0.1 g1%
Waarvan polyolen23.3 g1.9 g
Voedselvezels2.7 g0.2 g
Eiwitten6.1 g0.5 g1%
Zout0.99 g0.08 g1%
Droog en uit de warmte bewaren.
167 g
Damhert Nutrition NV Kapelstraat 154 3550 Heusden-Zolder Belgie

Fabrikant

Damhert Nutrition NV Kapelstraat 154 3550 Heusden-Zolder Belgie

24 Reviews van Minder Suikers Petit Beurre Nature

4,8van 5 sterren
  • 20
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.

  • Lekker en suikervrij

    van Ethel V. op 04/07/2024

    Oh wat een heerlijke ontdekking. Ben diabeet en moet opletten met suiker. Deze koekjes gekocht, ook voor mijn ma die ook diabeet is. Zij heeft nog niet geproefd, maar wat een heerlijkheid. Echt een heerlijk boterkoekje zoals ik me de echte petit beurres herinner uit mijn jeugd. Ben blij dat ik weer wat nieuws heb ontdekt. Zo wordt diabeet zijn veel dragelijker.

  • Uitstekend!

    van diana s. op 03/04/2024

    Zeer lekker en fijn en goede verpakking niet te groot,.

  • Zeer goed

    van elke v. op 30/11/2023

    Het is Krokant en lekker van smaak. Je kan er petit beurre taart mee maken.

  • Super blij

    van Cerigioni S. op 21/07/2023

    Scherpe prijzen. Bestellen en betalen gemakkelijk. Bestelling binnen één week ontvangen.

  • Lekker

    van Martine R. op 06/07/2023

    Lekkere koekjes met minder suiker en een redelijke prijs

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".