flawa® Nova Haft 1,5 cm x 4 m
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3x3 St
€ 1,89 / 1 stuks
€ 16,99
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 3 pc(s)€ 1,96 / 1 stuks€ 5,89
- 2x3 pc(s)€ 1,92 / 1 stuks€ 11,49
- 3x3 pc(s)€ 1,89 / 1 stuks€ 16,99
- Productcode
- CH90012404
- Doseringsvorm
- Set
- Fabrikant
- Lohmann & Rauscher AG
Productdetails & verplichte informatie
Breng slipvaste fixatieverbanden aan die lang blijven zitten
Deze set bevat
- 3x flawa® Nova Haft 1,5 cm x 4 m 3 St Met de elastische, zelfklevende NOVA Haft-gastape van FLAWA kunt u slipvrije fixatieverbanden aanbrengen die lang houden. Het is geschikt voor alle soorten verbandfixatie en voor het fixeren van polstermateriaal of canules. Het kan ook gebruikt worden met een licht immobiliserend effect om spieren, pezen, ligamenten en gewrichten te stabiliseren. Op deze manier biedt de tape een stevige houvast, zelfs op conische lichaamsdelen en gewrichten. Bij het aanbrengen houden de lagen elkaar vast, maar plakken ze niet aan de huid, het haar of kleding. Het latexvrije natuurrubbermateriaal is huidvriendelijk en ademend.
Gebruik
Klaar voor gebruik.
flawa® Nova Haft 1,5 cm x 4 m
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!