flawa® Nova Zelfklevend 1,5 cm x 4 m
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
2x3 St
€ 1,92 / 1 stuks
€ 11,49
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 3 pc(s)€ 1,96 / 1 stuks€ 5,89
- 2x3 pc(s)€ 1,92 / 1 stuks€ 11,49
- 3x3 pc(s)€ 1,89 / 1 stuks€ 16,99
- Productcode
- CH90012403
- Doseringsvorm
- Fabrikant
- Lohmann & Rauscher AG
Productdetails & verplichte informatie
Breng antislip-fixatieverbanden aan die langdurig blijven zitten
flawa® Nova Zelfklevend 1,5 cm x 4 m
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!