flawa® Nova Zelfklevend 1,5 cm x 4 m
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3 St
€ 1,96 / 1 stuks
€ 5,89
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 3 pc(s)€ 1,96 / 1 stuks€ 5,89
- 2x3 pc(s)€ 1,92 / 1 stuks€ 11,49
- 3x3 pc(s)€ 1,89 / 1 stuks€ 16,99
- Productcode / EAN
- CH07526739 / 4004221006991
- Doseringsvorm
- Verband(en)
- Fabrikant
- Lohmann & Rauscher AG
Productdetails & verplichte informatie
Breng antislip-fixatieverbanden aan die langdurig goed blijven zitten
Met de elastische, zelfklevende NOVA Haft-gasband van FLAWA breng je antislip-fixatieverbanden aan die langdurig blijven zitten. De band is geschikt voor alle soorten fixatie van verbanden, evenals voor het vastzetten van opvulmateriaal of canules. Bovendien kan de tape worden gebruikt met een licht immobiliserend effect voor het stabiliseren van spieren, pezen, ligamenten en gewrichten. De tape zorgt dan voor een goede fixatie, zelfs op conische lichaamsdelen en gewrichten. Bij het aanbrengen hechten de lagen aan elkaar, maar kleven ze niet aan de huid, lichaamsbeharing of kleding. Het latexvrije materiaal van natuurlijk rubber is huidvriendelijk en ademend.
Gebruik
Klaar voor gebruik.
flawa® Nova Zelfklevend 1,5 cm x 4 m
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!