HomeZorg & EHBOZorgmateriaal & instrumentenNaalden en spuitenBraun Injekt® Spuiten met Luer-aansluiting en excentrische conus
Braun Injekt® Spuiten met Luer-aansluiting en excentrische conus
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
100x20 ml
€ 7,50 / 1 l
€ 14,99
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 100x5 ml€ 13,58 / 1 l€ 6,79
- 100x20 ml€ 7,50 / 1 l€ 14,99
- Productcode / EAN
- 02057932 / 4022495250674
- Doseringsvorm
- Spuiten
- Fabrikant
- B. Braun Melsungen AG (D)
Productdetails & verplichte informatie
2-delige wegwerpspuiten
Steriele tweedelige spuit voor eenmalig gebruik, met een inhoud van 20 ml en een excentrische Luer-aansluiting. Zonder siliconenolie, latex of PVC.
14 Reviews van Braun Injekt® Spuiten met Luer-aansluiting en excentrische conus
5van 5 sterren
- 14
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!