HomeZorg & EHBOZorgmateriaal & instrumentenNaalden en spuitenBraun Injekt®-spuiten met Luer-aansluiting met excentrische conus
Braun Injekt®-spuiten met Luer-aansluiting met excentrische conus
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
100x5 ml
€ 13,58 / 1 l
€ 6,79
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 100x5 ml€ 13,58 / 1 l€ 6,79
- 100x20 ml€ 7,50 / 1 l€ 14,99
- Productcode / EAN
- 02057903 / 4022495250773
- Doseringsvorm
- Spuiten
- Fabrikant
- B. Braun Melsungen AG (D)
Productdetails & verplichte informatie
Wegwerpspuiten in twee delen
Braun Injekt®-spuiten met excentrische conus en Luer-aansluiting
Wegwerpspuiten in twee delen
Beschrijving
- Gemaakt van polypropyleen/polyethyleen
- Met groene zuigerstang
- Zeer transparante cilinder
- Zwarte schaalverdeling, vuilafstotend, uitstekend afleesbaar
- Minimaal restvolume
- Veilige vergrendeling van de zuiger,
- eenvoudige afstelling tot het maximale volume
- Zonder siliconenolie
- Zonder latex of PVC
- Verkoopeenheid: 1 dispenserdoos met 100 stuks (steriel individueel verpakt)
14 Reviews van Braun Injekt®-spuiten met Luer-aansluiting met excentrische conus
5van 5 sterren
- 14
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!