RUGARD Vitamine-crème voor gezichtsverzorging
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
50 ml
€ 249,80 / 1 l
€ 12,49
-10%
Adviesprijs€ 13,95
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 50 ml€ 249,80 / 1 l€ 12,49-10%Adviesprijs€ 13,95
- 100 ml€ 178,90 / 1 l€ 17,89-6%Adviesprijs€ 18,95
- Productcode
- 10259064
- Doseringsvorm
- Crème
- Fabrikant
- Dr.B.Scheffler Nachf. GmbH & Co. KG
Productdetails & verplichte informatie
Tegen vroegtijdige rimpelvorming
RUGARD VITAMIN-CREME Gezichtsverzorging tegen vroegtijdige rimpelvorming
Met vitamine A, B6 en E: intensief verzorgend en gladmakend.
De intensief verzorgende RUGARD VITAMIN-CREME ondersteunt het natuurlijke celvernieuwingsproces. Ze zorgt voor een heerlijk ontspannen huidgevoel en gaat vroegtijdige rimpelvorming tegen.
Gebruik
's Ochtends en 's avonds op de pas gereinigde huid aanbrengen.
Ingrediënten
Aqua, decyloleaat, petrolatum, paraffinum liquidum, dicocoylpentaerythrityldistearylcitraat, sorbitansesquioleaat, glycine soja-olie, microkristallijne was, tocoferylacetaat, gehydrogeneerde microkristallijne was, Persea gratissima-olie, oplosbaar collageen, panthenol, Arachis hypogaea-olie, propyleenglycol, ascorbylpalmitaat, glycerylstearaat, retinylpalmitaat, zinkstearaat, Cera Alba, aluminiumstearaten, pyridoxinetripalmitaat, natriumcitraat, parfum, benzylalcohol, benzoëzuur, dehydroazijnzuur, fenoxyethanol, magnesiumsulfaat, BHT, BHA, citroenzuur.
77 Reviews van RUGARD Vitamine-crème voor gezichtsverzorging
4,7van 5 sterren
- 66
- 5
- 2
- 1
- 3
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!