RUGARD Vitamine-crème voor het gezicht
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
100 ml
€ 178,90 / 1 l
€ 17,89
-6%
Adviesprijs€ 18,95
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 50 ml€ 249,80 / 1 l€ 12,49-10%Adviesprijs€ 13,95
- 100 ml€ 178,90 / 1 l€ 17,89-6%Adviesprijs€ 18,95
- Productcode
- 10259058
- Doseringsvorm
- Crème
- Fabrikant
- Dr.B.Scheffler Nachf. GmbH & Co. KG
Productdetails & verplichte informatie
Tegen vroegtijdige rimpelvorming
Intensief verzorgend en gladmakend dankzij vitamine A, B6 en E.
De intensief verzorgende RUGARD VITAMIN-CREME ondersteunt het natuurlijke proces van celvernieuwing. Ze zorgt voor een heerlijk ontspannen huidgevoel en gaat vroegtijdige rimpelvorming tegen.
De intensief verzorgende RUGARD VITAMIN-CREME ondersteunt het natuurlijke proces van celvernieuwing. Ze zorgt voor een heerlijk ontspannen huidgevoel en gaat vroegtijdige rimpelvorming tegen.
Gebruik
's Ochtends en 's avonds op de pas gereinigde huid aanbrengen.
Ingrediënten
Aqua, decyloleaat, petrolatum, paraffinum liquidum, dicocoylpentaerythrityldistearyldicitraat, sorbitaansesquioleaat, glycine soja-olie, microkristallijne was, tocoferylacetaat, gehydrogeneerde microkristallijne was, Persea gratissima-olie, oplosbaar collageen, panthenol, Arachis hypogaea-olie, propyleenglycol, ascorbylpalmitaat, glycerylstearaat, retinylpalmitaat, zinkstearaat, Cera Alba, aluminiumstearaten, pyridoxinetripalmitaat, natriumcitraat, parfum, benzylalcohol, benzoëzuur, dehydroazijnzuur, fenoxyethanol, magnesiumsulfaat, BHT, BHA, citroenzuur.
77 Reviews van RUGARD Vitamine-crème voor het gezicht
4,7van 5 sterren
- 66
- 5
- 2
- 1
- 3
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!