Farmaline

Koud

140 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 140 resultaten gevonden
  • Nestlé® NAN® Evolia 1
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4420949/8445290232755
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Nestlé NAN Evolia 1 is zuigelingenmelk bestemd voor de speciale voeding van zuigelingen vanaf de geboorte.

    vanaf € 20,99
    € 26,24 / 1 kg
    Andere varianten
  • Voeding
    Nestlé® NAN® ExpertPro® Complete 0-12 maanden
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4641106/8445290614292
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Melk te gebruiken bij spijsverteringsproblemen.

    € 26,99
    € 33,74 / 1 kg
  • VoedingMedisch hulpmiddel
    Nutrilon Profutura 1 Babymelk 0-6 maanden Mini Flesje vloeibaar 70ml Volledige zuigelingenvoeding
    • 70 ml | Vloeistof
    • Productcode: 3731205
    • NUTRICIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Kant-en-klaar zuigelingenmelk.

    € 0,85
    € 12,14 / 1 l
  • Voeding
    NAN® Expertpro A.R. MIX
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4868774/8445291599925
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Zuigelingenmelk van 0 tot 12 maanden, in geval van regurgitaties.

    € 23,95
    € 29,94 / 1 kg
  • VoedingVoedingssupplement
    Nestlé® NAN® ExpertPro® Complete vanaf 1 Jaar
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4509642/8445290341891
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Nestlé NAN Expert Pro Complete is een melk die ontworpen is om te helpen bij spijsverteringsproblemen van baby's.

    -8%€ 20,29
    € 25,36 / 1 kg
    Adviesprijs€ 21,99
  • Nestlé® NAN® OptiPro® 2
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 3963055/7613037864304
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Nestlé NAN Optipro 2 is een opvolgmelk voor baby's vanaf 6 maanden.

    -13%€ 17,49
    € 21,86 / 1 kg
    Adviesprijs€ 19,99
  • Nutrilon Omneo 2 Krampen, kolieken, moeizame ontlasting en constipatie Baby 6-12 maanden Flesvoeding 800g

    Nutrilon Omneo 2 Krampen, kolieken, moeizame ontlasting en constipatie Baby 6-12 maanden Flesvoeding 8g is een dieetvoeding bij constipatie, harde stoelgang en krampjes. Dieetvoeding voor medisch gebruik.

    -19%€ 24,69
    € 30,86 / 1 kg
    Adviesprijs€ 30,46
  • Voeding
    Nestlé® NAN® SINERGITY 1 0-6 Maanden
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4781332/8445290946492
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Zuigelingenmelk 0-6 maanden, 100% lactose.

    vanaf € 25,39
    € 31,74 / 1 kg
    Andere varianten
  • Voeding
    Nestlé® NAN® SINERGITY 2 6-12 Maanden
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4781324/8445291001039
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Opvolgmelk 6-12 maanden.

    -9%€ 25,39
    € 31,74 / 1 kg
    Adviesprijs€ 27,99
  • Bambix Groeimelk Natuur 1-3+ jaar
    • 3x250 ml | Voeding
    • Productcode/EAN: 4834644/5410441004348
    • INEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Groeimelk 1-3 jaar

    € 2,99
    € 3,99 / 1 l
  • Voeding
    Nan Evolia 1
    • 500 ml | Vloeistof
    • Productcode/EAN: 4778049/8445291348820
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Melk voor zuigelingen van 0 tot 6 maanden. Zonder palmolie.

    € 2,89
    € 5,78 / 1 l
  • Nestlé® NAN® OptiPro® 3
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 3963063/7613037898200
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    NAN OPTIPRO 3 is een groeimelk perfect aangepast aan de behoeften van je kind vanaf 1 jaar.

    -12%€ 17,29
    € 21,61 / 1 kg
    Adviesprijs€ 19,59
  • Nutrilon Omneo 1 Krampen, kolieken, moeizame ontlasting en constipatie Baby 0-6 maanden Flesvoeding 800g

    Nutrilon Omneo 1 Krampen, kolieken, moeizame ontlasting en constipatie Baby -6 maanden Flesvoeding 8g is een dieetvoeding bij constipatie, harde stoelgang en krampjes. Dieetvoeding voor medisch gebruik.

    vanaf € 29,67
    € 37,09 / 1 kg
    Andere varianten
  • VoedingVoedingssupplement
    Nestlé® NAN® Sinergity™ 3 | 12-36 maanden
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4967964/8445292214728
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    NAN® Sinergity™ 3 is een groeimelk aangepast aan de behoeften van je baby vanaf 1 jaar.

    € 21,25
    € 26,56 / 1 kg
  • VoedingBIO
    Nestlé® Yogolino Plant-Based Mango - Kiwi Bio
    • 4x90 g | Voeding
    • Productcode/EAN: 4624862/8445290574640
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Een 1% plantaardig lactosevrij dessert met exotische smaken

    € 5,29
    € 14,69 / 1 kg
  • Bambix Soja Groeidrink 1 - 3 Jaar+
    • 1 l | Melk
    • Productcode/EAN: 3967718/5410441003037
    • INEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Bambix Groeidrink Soja 1+ beantwoordt aan de specifieke behoeften van jouw kindje.

    € 2,69
    € 2,69 / 1 l
  • Nestlé® NAN® OptiPro 4
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 3963071/7613037898590
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    NAN OPTIPRO 4 is een groeimelk perfect aangepast aan de behoeften van je kind vanaf 2 jaar.

    -14%€ 16,89
    € 21,11 / 1 kg
    Adviesprijs€ 19,59
  • Nestlé® NAN® OptiPro® Verzadiging 1
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 3159548/7613034905444
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Nestlé NAN Verzadiging 1 Pro -6M ingedikte eersteleeftijdsmelk voor baby's van -6 maanden

    -13%€ 19,99
    € 24,99 / 1 kg
    Adviesprijs€ 22,99
  • Nestlé® NAN® OptiPro® 1
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4480620/8445290170491
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Nestlé NAN OPTIPRO 1 - Eersteleeftijdsmelk voor baby's van tot 6 maanden.

    € 17,79
    € 22,24 / 1 kg
  • VOORDEELPAKKET
    Nutrinidrink Multi Fibre Neutraal
    • 2x200 ml | Drinkbare oplossing
    • Productcode: F00589888
    • NUTRICIA
    Onmiddellijk leverbaar

    NutriniDrink Multi Fibre neutrale smaak is een kant-en-klare, energierijke volledige drinkvoeding voor kinderen vanaf 1 jaar.

    Selecteer een variant
    vanaf € 5,29
    € 13,23 / 1 l
    Andere varianten
  • Nutrilon 2+ Groeimelk
    • 1 l | Voeding
    • Productcode/EAN: 4890372/5410151270651
    • NUTRICIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Groeimelk voor baby's vanaf 2 jaar

    € 2,79
    € 2,79 / 1 l
  • Nutrilon 1+ Lait
    • 1 l | Melk
    • Productcode/EAN: 4890356/5410151270750
    • NUTRICIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Groeimelk voor baby's vanaf 1 jaar.

    € 2,79
    € 2,79 / 1 l
  • Bambix Kant-en-Klaar Drinkpapje Koekjes 12+ maanden
    • 3x250 ml | Voeding
    • Productcode/EAN: 4763413/5410441004294
    • INEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Groeimelk met koekjes 1+ jaar

    € 3,19
    € 4,25 / 1 l
  • VoedingBIO
    Babybio Groeimelk 10 Maanden Bio
    • 1 l
    • Productcode/EAN: 4404893/3288131584065
    • OCEBIO
    Onmiddellijk leverbaar

    Babybio Groeimelk 1 Maanden Bio Ter vervanging van of als aanvulling op borstvoeding voor baby's van 1 maanden tot 3 jaar.

    € 2,89
    € 2,89 / 1 l
  • Nutrilon Prosyneo 1 Babymelk 0-6 maanden Mini Flesje Vloeibaar 70ml Volledige Zuigelingenvoeding
    • 70 ml | Drinkbare oplossing
    • Productcode/EAN: 3817137/3041091449351
    • NUTRICIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Nutrilon Prosyneo 1 Babymelk -6 maanden Mini Flesje Vloeibaar 7ml Volledige Zuigelingenvoeding speciaal ontworpen om te beantwoorden aan de voedingsbehoeften van je baby tijdens elke fase van zijn ontwikkeling.

    € 0,99
    € 14,14 / 1 l
  • VoedingBIOMedisch hulpmiddel
    Physiolac Bio 3 Nieuwe Formule
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 3775343/3518646123832
    • Gilbert Laboratoires
    Onmiddellijk leverbaar

    Physiolac Bio 3 - Groeimelk die aan de voedingsbehoeften van kinderen van 1 tot 3 jaar voldoet.

    -25%€ 19,59
    € 24,49 / 1 kg
    Adviesprijs€ 26,15
  • Nestlé® NAN® OptiPro® 2+
    • 1 l | Melk
    • Productcode/EAN: 3289725/7613035267688
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Nestlé NAN OPTIPRO 2+ is groeimelk voor kindjes vanaf 2 jaar.

    € 2,99
    € 2,99 / 1 l
  • VoedingVoedingssupplement
    Nutrilon 1 Zuigelingenmelk Baby 0-6 maanden Flesvoeding 800g
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4291019/5410151319671
    • NUTRICIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Nutrilon 1 Zuigelingenmelk Baby -6 maanden Flesvoeding 800g is een zuigelingenmelk vanaf de geboorte voor zuigelingen zonder specifieke gezondheidsproblemen.

    vanaf € 16,99
    € 21,24 / 1 kg
    Andere varianten
  • Nestlé® NAN® OptiPro® 1+
    • 1 l | Melk
    • Productcode/EAN: 3083409/7613034557322
    • Nestlé Belgilux NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Nestlé NAN OPTIPRO 1+ is gebruiksklare groeimelk voor kindjes vanaf 1 jaar.

    € 2,89
    € 2,89 / 1 l
  • Nutrilon 1+ Groeimelk
    • 800 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 4890349/5410151290093
    • NUTRICIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Groeimelk voor baby's van 1 tot 2 jaar.

    -18%€ 15,64
    € 19,55 / 1 kg
    Adviesprijs€ 18,99