Zoekresultaten filteren

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4479457/8445290224101
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarNestlé NAN OPTIPRO Evolia 2 is tweedeleeftijdsmelk voor baby's vanaf 6 maanden
-15%€ 19,49€ 24,36 / 1 kgAdviesprijs€ 22,99
- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 3789070/7613037899801
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarNestlé NAN Evolia 3 is een groeimelk die is aangepast aan de behoeften van uw kind vanaf de leeftijd van 1 jaar.
-17%€ 18,24€ 22,80 / 1 kgAdviesprijs€ 21,99- Voeding

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4641106/8445290614292
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarMelk te gebruiken bij spijsverteringsproblemen.
€ 26,99€ 33,74 / 1 kg 
- 800 g | Poeder
- Productcode: 3945516
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarVoor de overgang van borst- naar flesvoeding of ter aanvulling van borstvoeding.
-23%€ 18,19€ 22,74 / 1 kgAdviesprijs€ 23,49- Voeding

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4868774/8445291599925
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarZuigelingenmelk van 0 tot 12 maanden, in geval van regurgitaties.
€ 23,95€ 29,94 / 1 kg - VoedingVoedingssupplement

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4509642/8445290341891
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarNestlé NAN Expert Pro Complete is een melk die ontworpen is om te helpen bij spijsverteringsproblemen van baby's.
-8%€ 20,29€ 25,36 / 1 kgAdviesprijs€ 21,99 
- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 3963055/7613037864304
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarNestlé NAN Optipro 2 is een opvolgmelk voor baby's vanaf 6 maanden.
-13%€ 17,49€ 21,86 / 1 kgAdviesprijs€ 19,99
- 800 g | Poeder
- Productcode: 2724581
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Omneo 2 Krampen, kolieken, moeizame ontlasting en constipatie Baby 6-12 maanden Flesvoeding 8g is een dieetvoeding bij constipatie, harde stoelgang en krampjes. Dieetvoeding voor medisch gebruik.
-19%€ 24,69€ 30,86 / 1 kgAdviesprijs€ 30,46
- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4641114/8445290635150
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaar€ 25,99€ 32,49 / 1 kg
- 800 g | Poeder
- Productcode: 3945854
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Profutura 1 unieke formule DUOBIOTIK Zuigelingenmelk baby 0 tot 6 maanden poeder 800g.
Andere variantenvanaf € 20,99€ 26,24 / 1 kg- Voeding

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4781332/8445290946492
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaar - VoedingVoedingssupplement

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4967766/8718117612376
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Profutura 1+ DUOBIOTIK is een groeimelk in poedervorm voor kinderen vanaf 1 jaar, verpakt in een handig blik voor de bereiding van flesvoeding.
-19%€ 18,37€ 22,96 / 1 kgAdviesprijs€ 22,75 - Voeding

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4781324/8445291001039
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarOpvolgmelk 6-12 maanden.
-9%€ 25,39€ 31,74 / 1 kgAdviesprijs€ 27,99 - VoedingVoedingssupplement

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4726444/8719327598320
- Pure Goat Company
Onmiddellijk leverbaarvanaf 10 maanden
€ 29,79€ 37,24 / 1 kg - VoedingBIOVoedingssupplement

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4726428/8719327598313
- Pure Goat Company
Onmiddellijk leverbaar 
- 800 g | Poeder
- Productcode: 2724599
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Omneo 1 Krampen, kolieken, moeizame ontlasting en constipatie Baby -6 maanden Flesvoeding 8g is een dieetvoeding bij constipatie, harde stoelgang en krampjes. Dieetvoeding voor medisch gebruik.
Andere variantenvanaf € 29,67€ 37,09 / 1 kg- VoedingVoedingssupplement

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4967964/8445292214728
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarNAN® Sinergity™ 3 is een groeimelk aangepast aan de behoeften van je baby vanaf 1 jaar.
€ 21,25€ 26,56 / 1 kg 
- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4933347/8718117615308
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon® Profutura Care 2 is een opvolgmelk voor baby's vanaf 6 tot 12 maanden, ook zij die geboren zijn via een keizersnede, als onderdeel van een gezonde, gevarieerde voeding. Voor de overstap naar flesvoeding of als aanvulling op borstvoeding.
-5%€ 22,39€ 27,99 / 1 kgAdviesprijs€ 23,49- VoedingVoedingssupplement

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4291035/5391522474451
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon 2 Opvolgmelk Baby 6-12 maanden Flesvoeding 8g is een opvolgmelk, geschikt vanaf 6 maanden na de geboorte.
-16%€ 15,99€ 19,99 / 1 kgAdviesprijs€ 19,06 - VoedingBIOVoedingssupplement
Babybio Optima 3 – Biologische Peutermelk met Bifidus en Galacto-Oligosachariden – van 1 tot 3 Jaar(1)- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4167482/3288131584331
- OCEBIO
Onmiddellijk leverbaarBabybio Optima 3 – Biologische Peutermelk met Bifidus en Galacto-Oligosachariden – van 1 tot 3 Jaar. Speciaal voor kindjes van 1 tot 3 jaar. Biologische peutermelk met bifidus, in poedervorm.
-19%€ 16,79€ 20,99 / 1 kgAdviesprijs€ 20,78 - VoedingBIOVoedingssupplement

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4166633/3288131580531
- OCEBIO
Onmiddellijk leverbaarBabybio CAPREA 3 – Peutermelk op Basis van Biologische Geitenmelk Vanaf 10 Maanden. Biologische melkpoeder op basis van 100% biologische geitenmelk uit Nederland. Voor een evenwichtige voeding.
-24%€ 22,69€ 28,36 / 1 kgAdviesprijs€ 29,95 - Lactosevrij

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 2677870/10403037
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Lactosevrij Zuigelingenmelk Baby Vanaf De Geboorte Flesvoeding 800 g
-57%€ 23,19€ 28,99 / 1 kgAdviesprijs€ 54,51 - VoedingVoedingssupplement

- 400 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4238671/8718117611188
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Pepti Syneo bij allergie voor koemelkeiwitten Baby -12 maanden Flesvoeding 4g
€ 21,39€ 53,48 / 1 kg 
- 800 g | Poeder
- Productcode: 3779501
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon AR 1 bij regurgitatie Baby -6 maanden Flesvoeding 8g is een dieetvoeding voor baby’s met regurgitatie. Dieetvoeding voor medisch gebruik.
Andere variantenvanaf € 23,69€ 29,61 / 1 kg
- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 3677473/5410151319459
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Prosyneo 2 Opvolgmelk baby vanaf 6 maanden Poeder 8 g is een opvolgvoeding op basis van eiwithydrolysaat.
-21%€ 22,49€ 28,11 / 1 kgAdviesprijs€ 28,29- Voeding

- 400 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4984233/5410151133826
- NUTRICIA
Onmiddellijk leverbaarNutrilon Rice Pro is een dieetvoeding op basis van rijsteiwit-hydrolysaat, geschikt voor zuigelingen van 0-12 maanden bij koemelkeiwitallergie (KMEA) en lactose-intolerantie.
€ 18,79€ 46,98 / 1 kg 
- 800 g | Voeding
- Productcode/EAN: 4901849/8445291818446
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarBij koemelkeiwitallergie en/of lactose-intolerantie
€ 37,68€ 47,10 / 1 kg- VoedingBIO

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 4726402/8719327598306
- Pure Goat Company
Onmiddellijk leverbaar - VoedingBIOMedisch hulpmiddel

- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 3775343/3518646123832
- Gilbert Laboratoires
Onmiddellijk leverbaarPhysiolac Bio 3 - Groeimelk die aan de voedingsbehoeften van kinderen van 1 tot 3 jaar voldoet.
-25%€ 19,59€ 24,49 / 1 kgAdviesprijs€ 26,15 
- 800 g | Poeder
- Productcode/EAN: 3159555/7613034905314
- Nestlé Belgilux NV
Onmiddellijk leverbaarNestlé NAN Verzadiging 2 is ingedikte melk voor baby's vanaf 6 maanden
-16%€ 18,79€ 23,49 / 1 kgAdviesprijs€ 22,35