Pro-optha® Junior maxi
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
100 St
€ 1,32 / 1 stuks
€ 132,29
Onmiddellijk leverbaar
Gratis leveringBeschikbaar in volgende formaten
- 5 pc(s)€ 1,44 / 1 stuks€ 7,19
- 100 pc(s)€ 1,32 / 1 stuks€ 132,29
- Productcode / EAN
- 01499059 / 4021447393346
- Doseringsvorm
- Pleister
- Fabrikant
- Lohmann & Rauscher GmbH & Co.KG
Productdetails & verplichte informatie
Occlusief verband.
Pro-optha® Junior maxi
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!