HomeMama & KindBaby & KindBaby & KindergezondheidOgen & orenOogpleisterLohmann & Rauscher Pro-Ophta® Junior Maxi Occlusiepleister
Lohmann & Rauscher Pro-Ophta® Junior Maxi Occlusiepleister
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
5 St
€ 1,44 / 1 stuks
€ 7,19
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 5 pc(s)€ 1,44 / 1 stuks€ 7,19
- 100 pc(s)€ 1,32 / 1 stuks€ 132,29
- Productcode / EAN
- 01497681 / 4021447393285
- Doseringsvorm
- Pleister
- Fabrikant
- Lohmann & Rauscher GmbH & Co.KG
Productdetails & verplichte informatie
Pediatrische occlusiepleister Maxi 7,0 x 5,9 cm, ondoorzichtig en luchtdoorlatend, geschikt voor de gevoelige kinderhuid.
Pro-ophta junior wordt gebruikt voor het afdekken van het oog tijdens een occlusiebehandeling, bijvoorbeeld bij strabisme of amblyopie. De pleister is afgestemd op de gevoelige huid rond het oog van het kind. De kleeflaag is in de vorm van een strook op een fijn non-woven materiaal aangebracht. Daardoor vormen frequente verbandwissels geen probleem en wordt het oog goed geventileerd. In het midden bevindt zich een kussentje dat het oog volledig verduistert. De vorm is speciaal aangepast aan kinderen, is verkrijgbaar in twee maten en zorgt ervoor dat de pleister zeer goed blijft zitten, ook onder een bril. Pro-ophta junior kan worden voorzien van verschillende kindvriendelijke motieven die jonge patiënten zeker extra kunnen motiveren tijdens de behandeling.
Indicatie
Voor het afdekken van het oog in het kader van een occlusiebehandeling (bijv. bij amblyopie of strabisme)
Belangrijkste eigenschappen
- ondoorzichtige pleister
- dun en soepel materiaal
- geschikt voor de gevoelige huid
- laat weinig lijmresten achter bij verwijdering
- zowel links als rechts bruikbaar
Lohmann & Rauscher Pro-Ophta® Junior Maxi Occlusiepleister
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!