BLACK ROUGE Double Layer Over Velvet 2 DL08 Apricot Nudism – Fluweelzachte lipgloss
Kortingsacties
- EAN
- 8809464344208
- Doseringsvorm
- Lippenstift
Productdetails & verplichte informatie
Fluweelzachte kleur & vederlicht draagcomfort: De BLACK ROUGE Double Layer Over Velvet 2 Lip Gloss in de tint DL08 Apricot Nudism geeft de lippen een natuurlijke, zachte abrikozentint met een zachte, semi-matte finish.
De innovatieve Double Layer-formule combineert intense kleurpigmenten met een verzorgende, niet-uitdrogende textuur. De fluweelzachte laag hecht gelijkmatig, vlekt niet en zorgt voor een aangenaam, gewichtloos gevoel op de lippen – zonder plakkerig aan te voelen.
Ideaal voor een elegante nude-look die de lippen voller doet lijken en de hele dag blijft zitten.
Gebruik:
Breng met de applicator gelijkmatig aan op schone, droge lippen. Voor meer intensiteit meerdere keren aanbrengen naar wens.
- Double Layer-formule voor langdurig resultaat
- Verzorgend & niet uitdrogend
- Zachte, semi-matte finish
Dit product is ontworpen voor dagelijks gebruik en helpt de routine te ondersteunen. Het kan worden toegepast volgens de behoefte en past binnen uiteenlopende verzorgings- of beautystappen. Dankzij de eenvoudige toepassing is het geschikt voor verschillende huid-, haar- of lichaamsbehoeften. Gebruik het product zoals aangegeven voor een optimaal resultaat.
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
BLACK ROUGE Double Layer Over Velvet 2 DL08 Apricot Nudism – Fluweelzachte lipgloss
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!