Farmaline

Tonic

482 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 482 resultaten gevonden
  • Gesponsord
    Lierac The Moisturizing Lotion
    • 200 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4429163/3701436908324
    • Laboratoires LIERAC
    Onmiddellijk leverbaar

    Lierac The Moisturizing Lotion verwijdert onzuiverheden en resten van make-up en hydrateert en egaliseert de huid.

    vanaf € 16,29
    € 81,45 / 1 l
    Andere varianten
  • Speciale aanbieding
    Clinique Clarifying Lotion 2
    • 487 ml | Gezichtswater
    • Productcode/EAN: 3877420/0020714859459
    • Whitman LBS NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Clarifying Lotion: de dermatologisch ontwikkelde formule zorgt voor een frissere huid.

    -28%vanaf € 36,49
    € 74,93 / 1 l
    Adviesprijs€ 51,00
    Andere varianten
  • Niet-comedogeen
    La Roche-Posay Effaclar Astringerende Lotion
    • 200 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 2030971/3433422408159
    • La Roche-Posay Laboratoire Dermatologique CAI
    Onmiddellijk leverbaar

    Aanbevolen door dermatologen -Een zuiverende en ontsmettende lotion/toner voor na het reinigen. Verkleint de poriën.

    -43%vanaf € 11,99
    € 59,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 20,95
    Andere varianten
  • The Ordinary Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner
    • 100 ml | Tonicum
    • Productcode/EAN: 4785366/0769915234053
    • DECIEM Beauty Group
    Onmiddellijk leverbaar
    Selecteer een variant
    vanaf € 9,29
    € 92,90 / 1 l
    Andere varianten
  • GesponsordZonder parabenen
    BEAUTICAL Instant Lip Plumper
    • 5 ml | Balsem
    • EAN: 5430001799033
    • SERENDY SRL
    Onmiddellijk leverbaar

    Krijg natuurlijk vollere, glanzender en gehydrateerde lippen zonder injecties!

    € 22,95
    € 4.590,00 / 1 l
    Verkoop en verzending door onze partner
  • Uriage Thermaal Water
    • 50 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 2092195/3661434000539
    • URIAGE
    Onmiddellijk leverbaar

    Hydraterende, verzachtende en beschermende spray

    -5%vanaf € 4,29
    € 85,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 4,50
    Andere varianten
  • La Roche-Posay Thermal Spring Water
    • 150 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 300145/3433422404397
    • La Roche-Posay Laboratoire Dermatologique CAI
    Onmiddellijk leverbaar

    Huid die gevoelig en geïrriteerd is geraakt door externe factoren. Intens kalmerend.

    -14%vanaf € 8,99
    € 59,93 / 1 l
    Adviesprijs€ 10,50
    Andere varianten
  • Louis Widmer Purederm Zuiverende Tonic Zonder Alcohol Zonder Parfum
    • 200 ml | Tonicum
    • Productcode/EAN: 4839593/7611480014192
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Tonic zonder Alcohol zonder parfum

    -19%vanaf € 15,29
    € 76,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,90
    Andere varianten
  • Laino Rozenwater
    • 250 ml | Oplossing
    • Productcode/EAN: 4565693/3616826020558
    • Gilbert Laboratoires
    Onmiddellijk leverbaar
    -35%vanaf € 5,50
    € 22,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 8,44
    Andere varianten
  • Avène Tolerance Reinigende gel-lotion | Reactieve huid | Gelaat & ogen
    • 400 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4181624/3282770142273
    • Laboratoires Dermatologiques Avène
    Onmiddellijk leverbaar

    Dagelijkse reinigingslotion die make-up en onzuiverheden verwijdert. Verzachtend, anti-irriterend en niet-uitdrogend. Geltextuur. Gevoelige, reactieve en intolerante huid. Gezicht, ogen & lippen.

    -24%vanaf € 18,99
    € 47,48 / 1 l
    Adviesprijs€ 24,90
    Andere varianten
  • Caudalie Vinoclean Moisturizing Toner
    • 100 ml | Gezichtswater
    • Productcode/EAN: 4256707/3522930003144
    • CAUDALIE
    Onmiddellijk leverbaar

    Een essentiële stap in het perfect verwijderen van make-up.

    -24%€ 8,79
    € 87,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,60
  • NIVEA Double Effect Waterproof Oogmake-Up Remover 125 ml
    • 125 ml | Gezichtswater
    • Productcode/EAN: 9805039/4005900573230
    • Beiersdorf AG
    Onmiddellijk leverbaar

    NIVEA Double Effect Oogmake-up Remover verwijdert zelfs extreme waterproof mascara en make-up effectief dankzij de met biotine verrijkte formule.

    vanaf € 5,49
    € 43,92 / 1 l
    Andere varianten
  • Louis Widmer Skin Appeal Zuiverende Lotion Zonder Parfum
    • 150 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4839767/7611480014635
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Skin Appeal Lipo Sol Tonic

    vanaf € 15,79
    € 105,27 / 1 l
    Andere varianten
  • Fleurance Nature Damask Rose Floral Water Bio
    • 200 ml | Gezichtswater
    • Productcode/EAN: 3978442/3700211161350
    • Fleurance Nature
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze nevel van rozenbloesemwater parfumeert, verfrist en verkwikt de huid op subtiele wijze.

    -30%vanaf € 7,99
    € 39,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,45
    Andere varianten
  • Louis Widmer Purederm Zuiverende Lotion Zonder Alcohol Licht Geparfumeerd
    • 200 ml | Tonicum
    • Productcode/EAN: 4839585/7611480014178
    • LOUIS WIDMER
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Tonic zonder Alcohol

    -15%vanaf € 15,99
    € 79,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,90
    Andere varianten
  • Uriage Hyseac Purifying Peeling Toner
    • 250 ml | Tonicum
    • Productcode/EAN: 4759635/3661434034534
    • URIAGE
    Onmiddellijk leverbaar

    Een frisse verzorging voor een zuivere huid met zichtbaar minder onzuiverheden.

    -15%vanaf € 13,99
    € 55,96 / 1 l
    Adviesprijs€ 16,50
    Andere varianten
  • Dr. Hauschka Gezichtslotion
    • 100 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 3280526/4020829005228
    • DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Versterkt, hydrateert en vitaliseert je huid.

    Selecteer een variant
    -16%vanaf € 24,79
    € 247,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 29,50
    Andere varianten
  • Laino Korenbloemwater
    • 250 ml | Gezichtswater
    • Productcode/EAN: 4565701/3616826020565
    • Gilbert Laboratoires
    Onmiddellijk leverbaar

    Korenbloemwater dat de huid kalmeert en een gezonde gloed geeft. 98% ingrediënten van natuurlijke oorsprong.

    -35%vanaf € 5,50
    € 22,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 8,44
    Andere varianten
  • Pranarôm Hydrolaat Damascener Roos Bio
    • 150 ml | Distillaat
    • Productcode/EAN: 4253076/5420008539862
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze distillatie is hydraterend, verstrakkend en stimulerend, zorgt voor een prachtig stralende huid, en behoudt je natuurlijke schoonheid.

    vanaf € 15,39
    € 102,60 / 1 l
    Andere varianten
  • Niet-comedogeen
    Bioderma Hydrabio Tonique Hydraterende Tonic
    • 250 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 09732526/3401399694356
    • NAOS Deutschland GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Revitaliserende vochtinbrengende tonic voor de huid

    vanaf € 17,99
    € 71,96 / 1 l
    Andere varianten
  • Vichy Normaderm Zuiverende Lotion
    • 200 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4717815/3337871320751
    • VICHY CAI/CAF 03 Vichy France
    Onmiddellijk leverbaar

    Aanbevolen door dermatologen - Reinigingslotion van Vichy die onmiddellijk inwerkt op verwijde en verstopte poriën, glans, en terugkerende onzuiverheden.

    -20%vanaf € 15,19
    € 75,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,95
    Andere varianten
  • Vichy Pureté Thermale 3-in-1 One Step Cleanser
    • 200 ml | Gezichtsmelk
    • Productcode/EAN: 4689154/3337871319144
    • VICHY CAI/CAF 03 Vichy France
    Onmiddellijk leverbaar

    Aanbevolen door dermatologen - Reinigt de huid van alle onzuiverheden, vuildeeltjes en make-upresten.

    -34%€ 12,79
    € 63,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,50
  • VOORDEELPAKKET
    NIVEA Extra Mild Oogmake-up Remover
    • 3x125 ml | Gezichtswater
    • Productcode: 9808785
    • Beiersdorf AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Reinigt je oogcontour op milde wijze.

    vanaf € 12,69
    € 33,84 / 1 l
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Neutrogena Zuiverende Toner tegen Mee-Eters
    • 2x200 ml | Lotion
    • Productcode: 9810768
    • KENVUE
    Onmiddellijk leverbaar

    Toner voor een diepgaande reiniging van je poriën.

    -52%vanaf € 12,49
    € 31,23 / 1 l
    Adviesprijs€ 25,98
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Avène Les Essentiels Verzachtende  Tonic lotion | Hydraterend & verfrissend | Gelaat & ogen
    • 2x200 ml | Tonicum
    • Productcode: 9812444
    • Laboratoires Dermatologiques Avène
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze stimulerende lotion is een zachte verzorging die de huid onmiddellijk een gevoel van comfort geeft.

    -16%vanaf € 31,69
    € 79,23 / 1 l
    Adviesprijs€ 37,80
    Andere varianten
  • Nivea Verzachtende Tonic Amandelolie
    • 200 ml | Tonicum
    • Productcode/EAN: 9807684/4005900573032
    • Beiersdorf AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Reinig en verwijder onzuiverheden op milde wijze met NIVEA Verzachtende Toner. Hydrateert en kalmeert de huid zonder deze uit te drogen. Perfect voor dagelijks gebruik.

    vanaf € 5,39
    € 26,95 / 1 l
    Andere varianten
  • Nivea Verfrissende Tonic Lotusbloem
    • 200 ml | Tonicum
    • Productcode/EAN: 9807625/4005900572998
    • Beiersdorf AG
    Onmiddellijk leverbaar

    NIVEA Verfrissende Toner: Reinig en verstevig uw huid met de verfrissende toner van NIVEA. Zacht en hydraterend voor dagelijks gebruik.

    vanaf € 5,39
    € 26,95 / 1 l
    Andere varianten
  • Nuxe Zinc Power Zuiverende Lotion tegen Puistjes
    • 200 ml | Overige
    • Productcode/EAN: 4915567/3264680041938
    • Laboratoire Nuxe
    Onmiddellijk leverbaar

    Verfijn je poriën en verminder onzuiverheden op milde wijze met deze effectieve lotion voor de gemengde, acnegevoelige huid.

    vanaf € 16,89
    € 84,45 / 1 l
    Andere varianten
  • Nuxe Very Rose Verfrissende Tonic Lotion
    • 200 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4864427/3264680043376
    • Laboratoire Nuxe
    Onmiddellijk leverbaar

    Geef toe aan de Verfrissende Tonic Lotion om je huid direct te verstevigen en je make-upverwijderingsroutine te perfectioneren.

    -13%vanaf € 16,16
    € 80,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,50
    Andere varianten
  • Cîme Rosée de Roses Bio Gezichtslotion
    • 150 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4634127/3700666800019
    • CIME sprl
    Onmiddellijk leverbaar

    Reinigingslotion.

    vanaf € 19,99
    € 133,27 / 1 l
    Andere varianten
  • Dr. Hauschka Gezichtslotion Speciaal
    • 100 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 3280542/4020829005273
    • DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Gezichtslotion voor de vette, onzuivere, gemengde huid met grove poriën.

    vanaf € 25,99
    € 259,90 / 1 l
    Andere varianten
  • Ladrôme Bloesemwater Tea Tree Bio
    • 200 ml | Vloeistof
    • Productcode/EAN: 9804880/3486330117361
    • La Drôme Provençale S.A
    Onmiddellijk leverbaar

    Ladrôme Bloesemwater Tea Tree Bio - Reinigend & Tonifiërend

    vanaf € 10,49
    € 52,45 / 1 l
    Andere varianten