BIOTHERM Aquasource Cica Nutri Cream
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
2x50 ml
€ 679,90 / 1 l
€ 67,99
-9%
Adviesprijs€ 74,34
Onmiddellijk leverbaar
Gratis leveringBeschikbaar in volgende formaten
- 50 ml€ 693,80 / 1 l€ 34,69
- 2x50 ml€ 679,90 / 1 l€ 67,99-9%Adviesprijs€ 74,34
- Productcode
- F00593067
- Doseringsvorm
- Huidcrème
- Fabrikant
- L'OREAL BEAUTE DERMATOLOG
Productdetails & verplichte informatie
Met Aquasource Cica Nutri Cream biedt elke crème 500 uur hydratatie*.
De bio-wetenschappelijke combinatie van regenererend Plancton de Vie™ en Centella Asiatica vermindert het trekkerige gevoel en zorgt voor een zachtere en gladdere huid.
Deze lichte en verzachtende crème smelt op de huid en geeft een fris, niet-plakkerig gevoel.
8 op de 10 vrouwen ervaren een gevoel van comfort en zachtheid*.
*Corneometer-test bij 24 vrouwen na 1 toepassing.
**Zelfbeoordeling bij 55 vrouwen na 4 weken gebruik.
Gebruik
DOSERING: Dagelijks aanbrengen als laatste stap van uw ochtendverzorgingsroutine – vóór het aanbrengen van make-up. Gebruik de ‘twee-vingers-regel’: verdeel het product royaal in twee afzonderlijke strepen over uw wijsvinger en middelvinger. Breng het gelijkmatig aan op het gezicht en de hals.
AANBRENGEN: Breng 8 druppels aan op het hele gezicht, de hals en de oren om deze volledig te bedekken. Vermijd de oogcontouren. Bij contact met de ogen, spoel deze onmiddellijk en overvloedig met water.
MASSEREN: Breng de vloeistof aan op het hele gezicht, de hals en de oren met lichte cirkelvormige bewegingen, waarbij u het product vanuit het midden van het gezicht naar buiten toe uitsmeert.
Ingrediënten
AQUA / WATER, DIMETHICON, GLYCERINE, BUTYROSPERMUM PARKII-BOTER / SHEABOTER, PRUNUS ARMENIACA-PITOLIE / ABRIKOZENPITOLIE, ALCOHOL DENAT., AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, MANNOSE, TOCOFERYLACETAAT, PANTHENOL, GLYCINE SOJA OIL / SOJAOLIE, CENTELLA ASIATICA-EXTRACT, CERAMIDE NP, GLYCERYL LINOLEATE, GLYCERYL LINOLENATE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYLSTEARATE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERINE, NATRIUMHYDROXIDE, NATRIUMLAURYL SULFAAT, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, CHOLESTEROL, ADENOSINE, MAGNESIUMGLUCONAAT, HYDROXYPALMITOYL SPHINGANINE, CAPRYLYLGLYCOL, VITREOSCILLA-FERMENT, CITROENZUUR, TRINATRIUMETHYLEENDIAMINEDISUCCINAAT, MENTHOXYPROPAANEDIOL, ACRYLATEN/STEARETH-20-METHACRYLAAT-COPOLYMEER, TOCOFEROL, FENOXYETHANOL, CI 14700 / ROOD 4, CI 19140 / GEEL 5, LINALOOL, LIMONEEN, PARFUM / GEURSTOF
BIOTHERM Aquasource Cica Nutri Cream
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!