Farmaline

Clinique Superbalanced™ Perfect Balance Foundation CN 70 Vanilla - Waterproof - Gecombineerde tot vette huid

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
-39%
€ 57,39
€ 956,50 / 1 l
Adviesprijs€ 94,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering
  • Productcode
    F00590281
  • Doseringsvorm
    Make-up
  • Fabrikant
    Whitman LBS NV

Productdetails & verplichte informatie

Olievrije vloeibare foundation met hydraterende en talgregulerende werking
Productinformatie

Een slimme foundation die de huid hydrateert en overtollig talg absorbeert, afgestemd op de behoeften van de huid. Zonder vette bestanddelen.​

Of je huid nu droog is op de wangen of vettig in de T-zone, dit innovatieve Superbalanced Makeup-product geeft je huid precies wat ze nodig heeft voor een perfecte, natuurlijke look. De langhoudende vloeibare foundation voelt zijdezacht aan bij het aanbrengen en biedt een matige, waterbestendige dekking.

  • CN staat voor COOL NEUTRAL (roze tinten)
  • WN staat voor WARM NEUTRAL (goudtinten)
Gecombineerde huid (droog en vet)

    • Afwerking: Natuurlijke afwerking
    • Dekking: Gemiddelde dekking
Breng het product met de Foundation Brush of je vingers vanuit het midden van het gezicht naar buiten toe aan. Blend het gelijkmatig uit voor een egale en natuurlijke dekking.
Voor een vlekkeloze look, bevochtig je vingers en vervaag je het product langs de overgangen, met name langs de kaaklijn.
Gebruik je favoriete Clinique-make-upremover om je make-up te verwijderen.

Cyclopentasiloxaan, Water\Aqua\Eau, Butyleenglycol, Cyclohexasiloxaan, Polymethylmethacrylaat, Dimethicon, Gehydrogeneerd polyisobuteen, PEG/PPG-18/18 dimethicon, Chamomilla Recutita (Matricaria) extract, gehydrolyseerd soja-eiwit, tocoferylacetaat, octyldodecylstearoylstearaat, kokoszuur, isostearylneopentanoaat, cetyl Peg/Ppg-10/1 dimethicone, hexyl lauraat, lecithine, Peg-10 dimethicone, laureth-7, polyglyceryl-4 isostearaat, Laurylmethacrylaat/glycol-dimethacrylaat-kruispolymeer, disteardimoniumhectoriet, propyleencarbonaat, C9-15-fluoralcoholfosfaat, silica, Natriumchloride, Polyethyleen, Aluminiumoxide, Dinatrium-EDTA, Fenoxyethanol, [+/- Mica, IJzeroxiden (CI 77491), IJzeroxiden (CI 77492), IJzeroxiden (CI 77499), Titaandioxide (CI 77891)].

4 Reviews van Clinique Superbalanced™ Perfect Balance Foundation CN 70 Vanilla - Waterproof - Gecombineerde tot vette huid

5van 5 sterren
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Zeker aan te raden

    van ingrid b. op 18/03/2024

    Al jaren mijn nummer 1 van Clinique.Wrijft zeer goed open zonder te plakken en houdt de hele dag het gezicht mooi. Al jaren vertrouwd met kleur linen.

  • Make-up

    van Petra N. op 31/10/2023

    Deze zeer zuinige en uiterst zachte make-up van Clinique gebruik ik al jaren, het smeert heel soepel uit en je hebt nooit de indruk dat het vettig is of dat het niet egaal uitsmeert. Dit is één van de weinige crèmes die me bekoren, de kleur is heel subtiel beige, je smeert met één dotje op je vinger je ganse gezicht! Ik ben fan, met één flesje kom ik heel lang toe, kortom waar voor zijn geld!

  • fantastisch product

    van Christine C. op 20/09/2022

    zeer tevreden over het dekkingsresultaat van deze fond de teint ook de kleur neutraal vindt ik prima. Jammer dat er geen zonnebescherming in zit

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".