Farmaline

Mustela Baby Verfrissend Water voor de Normale Huid

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
2x200 ml
€ 42,48 / 1 l
€ 16,99
-34%
Adviesprijs€ 25,60
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00589391
  • Doseringsvorm
    Spray
  • Fabrikant
    EXPANSCIENCE LABORATOIRES

Productdetails & verplichte informatie

Eau de toilette
Productinformatie
De set bevat
  • 2x Mustela Baby Verfrissend Water voor de Normale Huid 200 ml

Mustela Bébé Reinigingswater is speciaal ontwikkeld voor gebruik vanaf de geboorte* en is ideaal voor de verzorging van uw baby. Het spoelt Mustela Bébé Reinigingsmelk perfect af en maakt de huid zacht. Het geeft uw baby ook een subtiele geur, verfrist hem en helpt bij het kammen van zijn haar. Dankzij de nieuwe formule, verrijkt met avocado-perseose, een gepatenteerd natuurlijk actief bestanddeel, helpt het reinigingswater de huidbarrière van uw baby te versterken en de cellulaire rijkdom van zijn huid te behouden. * Inclusief baby's die de neonatologie hebben verlaten.
Reinigingsmelk. Verfrist en verzacht vanaf de geboorte*. Beschermt de levenskracht van de huid van uw baby, nu en in de toekomst.
* Ook voor baby's die uit de neonatologie zijn ontslagen.

Gebruiksaanwijzing
Spray op een wattenschijfje om alle resten van de reinigingsmelk te verwijderen. Om uw baby te verfrissen en te parfumeren, brengt u het toiletwater zachtjes aan op het lichaam en/of de hoofdhuid. Gebruiksgemak Het zeer frisse toiletwater verwijdert gemakkelijk resten van reinigingsmelk en prikkelt de zintuigen van uw baby dankzij de aangename Mustela-geur. Dankzij het handige sprayformaat kunt u uw kind op elk moment van de dag verfrissen.
Aqua (water), PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, natriumbenzoaat, parfum (geurstof), 1,2-hexaandiol, caprylylglycol, wijnsteenzuur, Persea Gratissima (avocado) fruitextract, natriumhydroxide.

Verpakking
Pompfles van 200 ml

111 Reviews van Mustela Baby Verfrissend Water voor de Normale Huid

4,9van 5 sterren
  • 104
  • 6
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Heerlijk

    van Niky C. op 23/10/2024

    De zalige Mustela-geur die iedereen (her)kent. Makkelijk op kledij, haar en-of huid te sprayen. Mijn dochter vind het heel leuk om ook iedere ochtend 'parfum' te krijgen! Bij de omschrijving staat dat dit ook zou zorgen voor het haar te ontwarren maar deze indruk heb ik helaas niet. Maar alsnog zéér tevreden!

  • Ideaal voor de haartjes van babytjes

    van Febe D. op 11/04/2024

    Ideaal voor de haartjes van babytjes om te kammen en te verfrissen

  • Topproduct

    van Sarina V. op 13/03/2024

    Zo goed, haartjes kunnen in model gebracht worden en heeft nog eens een heel lekker geur ! Je komt ook heel lang toe. Makkelijke spraykop. Prijs-kwaliteit via Farmaline ook zeer oke

  • Prachtige doorkammer

    van Christine L. op 08/03/2024

    Heb deze besteld voor mijn kleindochtertje met haar prachtige krullen maar konden het moeilijk doorkammen ????met dit product lukt het vlekkeloos en zonder tranen ????????echte aanrader

  • Top!

    van Sara V. op 25/10/2023

    Heel erg goed voor gezichtjes mee te verfrissen

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".