Zoekresultaten filteren
- Gesponsord

- 500 ml | Lichaamsverzorging
- Productcode/EAN: 4487294/5201279088705
- URIAGE
Onmiddellijk leverbaarMilde 2-in-1 reiniging voor de gevoelige kinderhuid en het haar. Reinigt, hydrateert, beschermt en spoelt makkelijk uit zonder tranen.
Andere varianten 
- 750 ml | Reinigingsmiddel
- Productcode/EAN: 3300928/3504105035433
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarMustela Reinigend Water Zonder Spoelen reinigt op doeltreffende en zachte wijze alle onzuiverheden van het gezicht en het zitvlak van baby's en kinderen, vanaf de geboorte.
Andere varianten-34%vanaf € 13,89€ 18,52 / 1 lAdviesprijs€ 20,90
- 1 l | Lichaamsverzorging
- Productcode/EAN: 3689700/3661434008726
- URIAGE
Onmiddellijk leverbaarDit reinigingswater met Thermaal Water van Uriage en hydraterende en verzachtende bestanddelen maakt uw baby’s huidje brandschoon en zacht.
Andere varianten-40%vanaf € 11,39€ 11,39 / 1 lAdviesprijs€ 19,10
- 500 ml | Olie
- Productcode/EAN: 3923430/3504105034290
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarMustela Wasolie Droge Huid reinigt in alle zachtheid en laat een beschermend laagje achter, speciaal voor de droge huid van baby's en kinderen, vanaf de geboorte.
Andere varianten-35%vanaf € 12,59€ 25,18 / 1 lAdviesprijs€ 19,40
- 200 ml | Spray
- Productcode/EAN: 3300886/3504105036027
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarMustela Verfrissend Water verfrist en parfumeert de huid op subtiele wijze. Het vergemakkelijkt ook het borstelen van het haar, vanaf de geboorte.
Andere varianten-41%vanaf € 7,49€ 37,45 / 1 lAdviesprijs€ 12,80
- 500 ml | Olie
- Productcode/EAN: 4684510/3573994007005
- Laboratoires Dermatologiques A-Derma
Onmiddellijk leverbaarReinigt, hydrateert en voedt de droge en eczeemgevoelige huid vanaf de geboorte. Zonder parfum en zonder zeep.
Andere varianten-32%vanaf € 11,59€ 23,18 / 1 lAdviesprijs€ 16,95- Gesponsord

- 250 ml | Balsem
- Productcode/EAN: 4929295/3574661868837
- KENVUE
Onmiddellijk leverbaarZachte, pH-gebalanceerde reiniger voor haar en huid van baby’s, vanaf de geboorte. Met natuurlijk haverextract, reinigt mild en helpt de huid gevoed en gehydrateerd te blijven.
Andere varianten-15%vanaf € 11,04€ 44,16 / 1 lAdviesprijs€ 12,99 - Medisch hulpmiddel

- 60x5 ml | Ampoules
- Productcode: 3586088
- QUALIPHAR
Onmiddellijk leverbaarVoor de dagelijkse neusreiniging van baby's
Andere varianten-24%vanaf € 9,69€ 32,30 / 1 lAdviesprijs€ 12,80 - VOORDEELPAKKETGesponsord

- 2x400 ml | Balsem
- Productcode: 9811971
- KENVUE
Onmiddellijk leverbaarSpeciaal voor de gevoelige babyhuid. Zachte, pH-gebalanceerde reiniging met prebiotische haver, aloë vera en moederkruid, ondersteunt de huidbarrière en het microbioom.
Andere varianten-11%vanaf € 26,79€ 33,49 / 1 lAdviesprijs€ 29,98 
- 250 ml | Wasgel
- Productcode/EAN: 3816436/3700399100431
- BIOCODEX
Onmiddellijk leverbaarDagelijkse verzorging van kleine meisjes vanaf 2 jaar.
Andere varianten-17%vanaf € 9,99€ 39,96 / 1 lAdviesprijs€ 12,00- Dermatologisch getest

- 200 ml | Gel
- Productcode/EAN: 2580421/3504105036034
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarEen reinigende en hydraterende gel voor baby en kind, haar en lichaam.
-22%€ 8,39€ 41,95 / 1 lAdviesprijs€ 10,80 
- 500 ml | Wasgel
- Productcode/EAN: 3926045/3504105033644
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarMustela STELATOPIA® Wasgel is speciaal ontwikkeld voor de huid met neiging tot atopie, vanaf de geboorte en voor het hele gezin.
Andere varianten-24%vanaf € 15,49€ 30,98 / 1 lAdviesprijs€ 20,50
- 250 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 9804699/4005900677884
- Beiersdorf AG
Onmiddellijk leverbaar2in1 douche & shampoo formule met BIO Aloë Vera reinigt mild en zorgt voor de gevoelige kinderhuid en - haar.
Andere variantenvanaf € 4,39€ 17,56 / 1 l
- 250 ml | Douchegel
- Productcode/EAN: 4193264/5419980060709
- Lulu Green Labs
Onmiddellijk leverbaarDankzij de rijke mix van thermaal water en aloë vera extract reinigt, voedt en verzacht onze Body Wash & Shampoo de huid en het haar van je baby.
Andere variantenvanaf € 15,49€ 61,96 / 1 l
- 300 ml | Reinigingsmiddel
- Productcode/EAN: 3466034/3504105036447
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarMustela Verzachtend Reinigend Water - Zeer Gevoelige Huid reinigt op doeltreffende en zachte wijze alle onzuiverheden van de huid van baby's en kinderen, vanaf de geboorte.
Andere variantenvanaf € 12,89€ 42,97 / 1 l
- 1 l | Gel
- Productcode/EAN: 2807600/3401373739165
- NAOS
Onmiddellijk leverbaarBioderma ABCDerm Zachte Reinigende Gel. Milde reiniger voor de delicate huid en haren van baby's en kinderen.
€ 22,49€ 22,49 / 1 l
- 400 ml | Gezichtswater
- Productcode/EAN: 4179602/3504105037963
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarMustela BIO Micellair Water reinigt de huid op zachte wijze en verwijdert alle onzuiverheden.
-5%€ 17,49€ 43,73 / 1 lAdviesprijs€ 18,50
- 400 ml | Wasgel
- Productcode/EAN: 4179594/3504105037956
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaarMustela BIO Wasgel reinigt doeltreffend met respect voor de huid en de tere hoofdhuid van baby's en kinderen.
€ 17,49€ 43,73 / 1 l
- 1000 ml | Douchegel
- Productcode/EAN: F00541019/3760162124262
- MKL green nature
Onmiddellijk leverbaarGeweldig, het is badtijd! Ontdek het geheim van zachte, natuurlijke reiniging voor je baby met onze gecertificeerde biologische zachte reinigingsgel. Speciaal ontworpen voor de tere huid van peuters.
€ 9,39€ 9,39 / 1 l
- 500 ml | Gel
- Productcode/EAN: F00292502/3286010044655
- HAVEA GROUP
Onmiddellijk leverbaar
- 473 ml | Wasgel
- Productcode/EAN: 9805727/0626232410150
- ATTITUDE
Onmiddellijk leverbaar2-in-1 shampoo en douchegel met puur natuurlijke, plantaardige en minerale ingrediënten
Andere varianten
- 16x54 St | Doekjes
- Productcode/EAN: 4900791/8719325317749
- Naïf Care B.V.
Onmiddellijk leverbaarNaïf Plasticvrije Water Billendoekjes voor het reinigen van babybillen, lichaam en gezicht
Andere varianten-60%vanaf € 25,79€ 0,03 / 1 StAdviesprijs€ 63,84
- 1000 ml | Oplossing
- Productcode/EAN: F00541021/3760162124224
- MKL green nature
Onmiddellijk leverbaarOntdek dit gecertificeerde biologische reinigingswater, speciaal ontwikkeld voor het welzijn van baby's. Laat je meevoeren naar een zachte, verfrissende wereld waar marmotten vrolijk rondspetteren..
€ 8,19€ 8,19 / 1 l
- 473 ml | Wasgel
- Productcode/EAN: 9805728/0626232410174
- ATTITUDE
Onmiddellijk leverbaarAndere variantenvanaf € 9,69€ 20,49 / 1 l
- 200 ml | Wasgel
- Productcode/EAN: 4623450/5430000567350
- YUN
Onmiddellijk leverbaarPrebiotische reinigingsgel veilig voor baby's huid- en haarmicrobioom
Andere variantenvanaf € 15,19€ 75,95 / 1 l
- 400 ml | Wasgel
- Productcode/EAN: 4477436/3504105038724
- EXPANSCIENCE LABORATOIRES
Onmiddellijk leverbaar€ 15,49€ 38,73 / 1 l
- 1 l | Vloeibare zeep
- Productcode/EAN: 3608791/3701129801987
- NAOS
Onmiddellijk leverbaarBioderma ABCDerm H2O Micellaire Oplossing. Reinigingswater om de gevoelige babyhuid in alle zachtheid te reinigen.
Andere varianten-9%vanaf € 22,69€ 22,69 / 1 lAdviesprijs€ 24,95- Medisch hulpmiddel

- 20x5 ml | Ampoules
- Productcode: 2954618
- QUALIPHAR
Onmiddellijk leverbaarEen neusspoelmiddel voor verkoudheid en nasofaryngitis
Andere varianten-32%vanaf € 7,49€ 74,90 / 1 lAdviesprijs€ 10,98 
- 250 ml | Shampoo
- Productcode/EAN: 9804698/4006000219455
- Beiersdorf AG
Onmiddellijk leverbaar2in1 douche & shampoo formule met BIO Aloë Vera reinigt mild en zorgt voor de gevoelige kinderhuid en - haar.
Andere variantenvanaf € 4,69€ 18,76 / 1 l
- 1 St | Set
- Productcode/EAN: 4424651/8719325317206
- Naïf Care B.V.
Onmiddellijk leverbaarDe Naïf Mini Set is ideaal voor onderweg, op vakantie of als je kroost uit logeren gaat.
Andere variantenvanaf € 8,59€ 8,59 / 1 St- VOORDEELPAKKET

- 2x1000 ml | Douchegel
- Productcode: F00591192
- Argiletz
Onmiddellijk leverbaar