HomeBeautyVoor het gezichtVerzorgingDagcrèmeBioNike Defence Hydractive Mattifying Moisturizing Fluid
BioNike Defence Hydractive Mattifying Moisturizing Fluid
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3x40 ml
€ 470,75 / 1 l
€ 56,49
-30%
Adviesprijs€ 80,85
Onmiddellijk leverbaar
Gratis leveringBeschikbaar in volgende formaten
- 40 ml€ 549,75 / 1 l€ 21,99-18%Adviesprijs€ 26,95
- 3x40 ml€ 470,75 / 1 l€ 56,49-30%Adviesprijs€ 80,85
- 4x40 ml€ 461,19 / 1 l€ 73,79-32%Adviesprijs€ 107,80
- Productcode
- 9840856
- Doseringsvorm
- Vloeistof
- Fabrikant
- EUROPHARMA
Productdetails & verplichte informatie
Anti-oxidant, anti-vervuiling, anti-blauw licht
Hydraterende en ontgiftende verzorging met een zijdezachte en lichte textuur. Heeft een onmiddellijk mat effect en houdt overtollig talg onder controle tot 8 uur lang. Dankzij de speciale harsdruppels uit de Middellandse Zee, die evenwichtherstellende en talgabsorberende eigenschappen hebben, wordt het huidoppervlak gladgestreken en de zichtbaarheid van poriën geminimaliseerd. Bevat Hyaluron-pro, een complex van hyaluronzuur in verschillende molecuulgewichten, voor een sterke hydratatie tot 48 uur lang. Bevat ook speciale antioxidant fyto-actieve stoffen en carnosine om vrije radicalen, gegenereerd door milieu-invloeden (UV, vervuiling) tegen te gaan en om de huid te beschermen tegen de schadelijke effecten van blauw licht. Getest als niet-comedogeen.
Indicatie
Om de gecombineerde en vette huid te hydrateren en te matteren.
Om huidveroudering tegen te gaan.
Om huidveroudering tegen te gaan.
Belangrijkste eigenschappen
- BioNike Defence Hydractive Mattifying Moisturizing Fluid
- Hydraterende en ontgiftende verzorging met een zijdezachte en lichte textuur.
- Heeft een onmiddellijk mat effect en houdt overtollig talg onder controle tot 8 uur lang.
- Dankzij de speciale harsdruppels uit de Middellandse Zee, die evenwichtherstellende en talgabsorberende eigenschappen hebben, wordt het...
Gebruik
's Morgens en/of 's avonds aanbrengen na reiniging van de huid.
Ingrediënten
Aqua (water), isododecane, ethylhexyl palmitate, C12-15 alkyl benzoate, glyceryl stearate, glycerin, pentylene glycol, PEG-100 stearate, nylon-6, cyclopentasiloxane, caprylyl glycol, butyrospermum parkii butter (butyrospermum parkii (shea) butter), isononyl isononanoate, cetearyl alcohol, nylon-12, propanediol, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, butylene glycol, polymethylsilsesquioxane, carnosine, HDI/ trimethylol hexyllactone crosspolymer, caprylic/capric triglyceride, arginine, ammonium acryloyldimethyltaurate/ VP copolymer, pistacia lentiscus gum (pistacia lentiscus (mastic) gum), picea abies extract, cistus incanus flower/leaf/ stem extract, gynostemma pentaphyllum leaf/stem extract, glutamine, sodium hyaluronate, hydrolyzed hyaluronic acid, hyaluronic acid, citric acid, alteromonas ferment filtrate, caprylhydroxamic acid, sodium hydroxide, decyl glucoside, ethylhexylglycerin, trihydroxystearin, glucomannan, hydrogenated lecithin, trisodium ethylenediamine disuccinate.
BioNike Defence Hydractive Mattifying Moisturizing Fluid
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!