Farmaline

NAQI® Warming Up Competition 1

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
100 ml
€ 169,90 / 1 l
€ 16,99
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    4134763 / 5425029890602
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Fabrikant
    NAQI

Productdetails & verplichte informatie

Bescherming tegen de kou bij het beoefenen van buitensporten voor de gevoelige huid
Productinformatie

NAQI® Warming up Competition 1

NAQI® Sport Warming up Competition 1 lotion:
Bescherming tegen de kou tijdens buitensporten voor de gevoelige huid

De Warming up Competition-lotions zijn ontwikkeld om je huid optimaal te beschermen, zelfs bij koud en vochtig weer, zodat je de beste resultaten kunt behalen.

  • Bescherming tegen de kou tijdens buitensporten
  • Op basis van lipogel
  • Voor de gevoelige huid

De lotions NAQI® Sport Warming up Competition zijn ontwikkeld om je huid optimaal te beschermen, zelfs bij vochtig en koud weer, voor het beste resultaat. Ze stimuleren de bloedsomloop en beschermen zo tegen de kou zonder de normale functies van de huid aan te tasten. Afhankelijk van de gewenste intensiteit en de gevoeligheid van je huid, moet je de meest geschikte lotion kiezen.

Met Lotion 1 voel je de lichte intensiteit van het effect dat wordt bereikt door de mix van lavendel, rozemarijn en eucalyptus.

Uiteraard niet getest op dieren, zoals al onze NAQI®-producten.

Ongeveer tien minuten voor het sporten op de benen, armen, rug en nek aanbrengen en inmasseren, en in ieder geval na een opwarmende massage. Herhaal de toepassing indien nodig. Het geeft een licht warm gevoel en kan een lichte roodheid van de huid veroorzaken. Het is echter ook geschikt voor de gevoelige huid.

LET OP: Onze NAQI® Sport Lotion Warming Up Competition-serie is uitsluitend bedoeld voor uitwendig gebruik! Niet gebruiken op een geïrriteerde of beschadigde huid. Vermijd contact met de ogen en slijmvliezen. Bij contact onmiddellijk spoelen met schoon water en bij klachten een arts raadplegen. Buiten bereik van kinderen bewaren.

Contains skin caring and nourishing oil and essentials oils such as lavandin, marjoram and campher. Cetearyl Ethylhexanoate, Paraffinum Liquidum, Ethylene-VA Copolymer, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Lavandula hybrida Oil, Origanum Majorana Leaf Oil, Camphor, Cetearyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis Extract.

Vermijd contact met het gezicht en de slijmvliezen.

Verantwoordelijke persoon in de EU

NAQI nv - Stadesbeemd 1037, B-3545 Halen - info@naqi.com

NAQI® Warming Up Competition 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!