Farmaline

Massageolie

750 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 750 resultaten gevonden
  • Speciale aanbiedingGesponsord
    Aveeno® Skin Relief Lichaamsolie Spray | Zeer Droge en Gevoelige Huid
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 4822581/3574661810713
    • KENVUE
    Onmiddellijk leverbaar

    Aveeno® Skin Relief Lichaamsolie Spray helpt de zeer droge huid vanaf het eerste gebruik te verlichten en te herstellen, met langdurige hydratatie.

    -17%vanaf € 15,79
    € 78,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,99
    Andere varianten
  • Lucovitaal Magnesium Spierolie
    • 200 ml | Transdermale spray
    • Productcode/EAN: 3941507/8713713023403
    • MARMA NATUURPRODUCTEN
    Onmiddellijk leverbaar
    -13%vanaf € 11,29
    € 56,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 12,99
    Andere varianten
  • Nuxe Huile Prodigieuse
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3540226/3264680009754
    • Laboratoire Nuxe
    Onmiddellijk leverbaar

    Nuxe - Multifunctionele droge olie die in één gebaar het lichaam, gezicht en de haren verzorgt.

    -35%vanaf € 25,99
    € 259,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 39,95
    Andere varianten
  • Weleda Arnica Sport Massageolie
    • 200 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 636506/4001638099240
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Een massage met Arnica Massageolie voor het sporten helpt spierkrampen en stijfheid voorkomen.

    -25%vanaf € 16,79
    € 83,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 22,49
    Andere varianten
  • Weleda Mama Zwangerschapsolie
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2064129/4001638095112
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze zwangerschapsolie helpt striemen effectief voorkomen.

    -39%vanaf € 11,59
    € 115,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,99
    Andere varianten
  • Weleda Perineum Massageolie
    • 50 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 4160123/4001638095105
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Helpt een knip of inscheuren voorkomen

    -26%vanaf € 11,89
    € 237,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 15,99
    Andere varianten
  • Puressentiel Ademhaling Borstmassage Baby
    • 30 ml | Balsem
    • Productcode/EAN: 3439726/3701056802774
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar

    Puressentiel Ademhaling Borstmassage Baby De smeuïge textuur zorgt voor een kalmerende en opwarmende massage en verzacht het borstcomfort van de baby.

    -25%vanaf € 11,19
    € 373,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 14,95
    Andere varianten
  • Mercurochrome Zachte Amandelolie
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3344934/3160921503701
    • URGO
    Onmiddellijk leverbaar

    Zoete amandelolie voedt en verzacht de droge huid en versterkt de nagels.

    -6%vanaf € 4,89
    € 48,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 5,19
    Andere varianten
  • Mustela Massageolie
    • 100 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 3300878/3504105035853
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Massageolie

    -25%vanaf € 8,89
    € 88,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,80
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Durex® Massage Glijmiddel Aloë Vera
    • 200 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 2401388/5038483499948
    • Reckitt Benckiser Healthcare
    Onmiddellijk leverbaar

    Durex Play Massage Gel 2-in-1 Aloë Vera

    -17%vanaf € 12,89
    € 64,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 15,49
    Andere varianten
  • Pranarôm Plantaardige Olie Jojoba Bio | Haar & Huid
    • 50 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3246600/5420008518331
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Pranarôm - Biologische Jojoba - Plantaardige Olie - Verzorging van beschadigd haar en huid - 50 ml - Praktisch en Effectief - 100% Puur en Natuurlijk - Biologische Plantaardige Olie

    -23%vanaf € 10,29
    € 205,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,40
    Andere varianten
  • Vegan
    Weleda Lavendel Ontspanningsolie
    • 100 ml | Huidolie
    • Productcode/EAN: 1615343/4001638099943
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Weleda Lavendel Ontspanningsolie heeft een zachte, milde geur en is rustgevend, ontspannend en evenwicht brengend.

    vanaf € 15,99
    € 159,90 / 1 l
    Andere varianten
  • Nuxe Huile Prodigieuse Florale
    • 100 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 3878824/3264680015946
    • Laboratoire Nuxe
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze vochtinbrengende olie heeft dezelfde werking voor lichaam, gelaat en haar als droge olie.

    -30%vanaf € 27,79
    € 277,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 39,95
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Pranarôm Plantaardige Olie Muskusroos | Schoonheid van de huid
    • 50 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2432730/5420008598623
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Pranarôm - Biologische Rozenbottel - Plantaardige Olie - Schoonheid van de huid - Anti-Aging - Rijk aan Omega 3, 6, 9 - 50 ml

    -30%vanaf € 13,39
    € 267,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,20
    Andere varianten
  • Mustela Materniteit Striemen Olie
    • 105 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3806734/3504105033873
    • EXPANSCIENCE LABORATOIRES
    Onmiddellijk leverbaar

    Mustela Materniteit Striemen Olie

    -32%vanaf € 12,89
    € 122,76 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,95
    Andere varianten
  • Dermatologisch getest
    Bio-Oil Huidverzorgingsolie Littekens & Striemen
    • 125 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2962819/5414963013505
    • Omega Pharma Belgium NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Bio-Oil is een gespecialiseerd huidverzorgingsproduct dat bijdraagt tot het verminderen van o.a. littekens, huidstriemen en pigmentvlekken.

    -31%vanaf € 17,29
    € 138,32 / 1 l
    Adviesprijs€ 24,99
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Durex Play Massage Gel Sensual Ylang Ylang
    • 200 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 2717262/5038483962275
    • Reckitt Benckiser Healthcare
    Onmiddellijk leverbaar

    Durex Play Massage Gel Sensual Ylang Ylang

    vanaf € 15,49
    € 77,45 / 1 l
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Physalis® Zoete Amandel Plantaardige Olie Bio
    • 2x100 ml | Etherische olie
    • Productcode: 9816094
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Physalis® Zoete amandel bio

    -50%vanaf € 12,59
    € 62,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 25,00
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Physalis® Jojoba Plantaardige Olie Bio
    • 2x100 ml | Etherische olie
    • Productcode: 9814857
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Hydraterend en regulerend voor alle huidtypes

    -21%vanaf € 22,99
    € 114,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 29,00
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Physalis® Argan Plantaardige Olie Bio
    • 2x100 ml | Etherische olie
    • Productcode: 9813492
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Physalis bio Arganolie is een oranjegele, dunne olie afkomstig van de argannoot.

    -10%vanaf € 35,69
    € 178,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 39,80
    Andere varianten
  • Nuxe Huile Prodigieuse Riche
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3641560/3264680009808
    • Laboratoire Nuxe
    Onmiddellijk leverbaar

    Huile prodigieuse®, de mythische droge olie, voedt, herstelt en verzacht huid en haar.

    -21%vanaf € 32,19
    € 321,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 40,80
    Andere varianten
  • NAQI® Massage Lotion Sport
    • 500 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 3242997/5425029890251
    • NAQI
    Onmiddellijk leverbaar

    Lotion voor langdurige en sportieve massages en een behaarde huid

    -13%vanaf € 15,69
    € 31,38 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,00
    Andere varianten
  • Weleda Granaatappel Regenerende Body Olie
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 2548121/4001638088473
    • Weleda AG
    Onmiddellijk leverbaar

    Granaatappel Regeneratieolie helpt het tegengaan van vroegtijdige huidveroudering en verzorgt de huid intensief.

    -5%vanaf € 19,99
    € 199,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 20,99
    Andere varianten
  • Voeding
    Natuvita Japanse Pepermuntolie
    • 30 ml | Etherische olie
    • Productcode/EAN: 2486967/5400910033009
    • MARMA NATUURPRODUCTEN
    Onmiddellijk leverbaar

    Natuvita Japanse Pepermuntolie - Essentiële olie van Japanse pepermunt.

    vanaf € 11,79
    € 393,00 / 1 l
    Andere varianten
  • VoedingBIOVoedingssupplement
    Pranarôm Plantaardige Olie Argan
    • 0,05 l | Etherische olie
    • Productcode/EAN: 2468361/5420008596728
    • PRANAROM
    Onmiddellijk leverbaar

    Pranarôm - Biologische Argan - Plantaardige Olie - Haar & Huid Schoonheid - Rijk aan Vitaminen & Antioxidanten - 50 ml

    vanaf € 15,69
    € 313,80 / 1 l
    Andere varianten
  • Ladrôme Jojoba Plantaardige Olie Bio
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 4439642/3486330034316
    • La Drôme Provençale S.A
    Onmiddellijk leverbaar

    Olie met een uitstekende harmoniserende, hydraterende en versterkende werking.

    -13%vanaf € 12,59
    € 125,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 14,45
    Andere varianten
  • Physalis® Ricinus Plantaardige Olie Bio
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 3143815/5412360009350
    • KeyPharm nv
    Onmiddellijk leverbaar

    Physalis® Ricinus Plantaardige Olie Bio is verzachtend en hydraterend voor huid als haar.

    -15%vanaf € 9,79
    € 97,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 11,50
    Andere varianten
  • Puressentiel Gewrichten & Spieren Kalmerende Balsem 14 Essentiële Oliën
    • 30 ml | Balsem
    • Productcode/EAN: 2954378/3701056803559
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar
    Selecteer een variant
    -11%vanaf € 15,99
    € 533,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 17,90
    Andere varianten
  • Puressentiel Massageolie Arnica-Bergthee Bio
    • 100 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 2543536/3701056803573
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar
    € 19,49
    € 194,90 / 1 l
  • Kneipp Massageolie Soft Skin
    • 100 ml | Massage-olie
    • Productcode/EAN: 2062115/4008233088594
    • Kneipp Nederland B.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    De Kneipp® Massageolie Soft Skin voedt en verzorgt de droge en gevoelige huid. De bijzondere geur betovert je zintuigen en zorgt voor pure ontspanning. Vochtregulerende amandelolie en voedende zonnebloemolie zijn belangrijk voor het herstel van de huid. Het natuurlijke verzorgende effect wordt compleet door celbeschermende vitamine E.

    -17%vanaf € 11,49
    € 114,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,79
    Andere varianten