Homeoctenisan® waslotion
octenisan® waslotion
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
150 ml
€ 19,27 / 1 l
€ 2,89
-18%
Adviesprijs€ 3,53
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 150 ml€ 19,27 / 1 l€ 2,89-18%Adviesprijs€ 3,53
- 500 ml€ 10,58 / 1 l€ 5,29-15%Adviesprijs€ 6,19
vanaf € 2,89
- Productcode / EAN
- 02840537 / 4032651215010
- Doseringsvorm
- Lotion
- Fabrikant
- SCHÜLKE & MAYR GmbH
Productdetails & verplichte informatie
Milde en zachte waslotion voor huid en haar
Waslotion voor huid en haar op basis van zorgvuldig geselecteerde verzorgende bestanddelen, huidvriendelijke oppervlakteactieve stoffen en octenidine
Gebruik
Waslotion
Ingrediënten
Aqua, cocamidopropylamineoxide, cocamidopropylbetaïne, PEG-7 glycerylcocoaat, glycerine, hydroxyethylcellulose, fenoxyethanol, natriumchloride, melkzuur, octenidine
HCl, allantoïne.
Verantwoordelijke persoon in de EU
Schülke
38 Reviews van octenisan® waslotion
4,8van 5 sterren
- 30
- 8
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!