Farmaline

Excedryn Pijn & Koorts 500 mg/65 mg

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
20 St
€ 0,29 / 1 stuks
€ 5,82
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode
    4774261
  • Doseringsvorm
    Tabletten
  • Fabrikant
    Haleon Belgium N.V.

Productdetails & verplichte informatie

Geneesmiddel met paracetamol tegen pijn en koorts.
    Verdere productinformatie

    Excedryn Pijn & Koorts is een geneesmiddel.

    Elke tablet bevat 500mg Paracetamol en 65mg cafeïne. Excedryn Pijn & Koorts wordt gebruikt voor de behandeling van pijn en koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 12 jaar.

    Wordt uw klacht na 5 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

    Belangrijke informatie:
    • Geschikt voor de behandeling van Pijn & Koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 12 jaar.
    • Elke tablet bevat 500mg Paracetamol en 65mg cafeïne.
    • Verpakking bevat 20 filmomhulde tabletten.
    Toepassing:

    De aanbevolen dosering is:
    Volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar: maximaal 3 maal per dag 1 of 2 tabletten.
    Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar.

    Actieve ingrediënten:
    De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne.
    Samenstelling:
    De andere stoffen in dit middel zijn gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidone, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water, hypromellose en triacetine.
    Bewaar- en gebruiksadvies:
    • Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies.
    • Buiten het zicht en het bereik van kinderen bewaren.
    • Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik.
    • Vraag raad aan uw arts of apotheker.
    • Indien er bijwerkingen optreden neem direct contact met uw huisarts.
    • Neem de tabletten in met een glas water.
    • Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen.
    • De periode tussen twee innamen moet minstens 4 uur zijn.
    • Neem niet meer van dit middel en gebruik het niet langer dan de voorgeschreven of aangeraden periode.
    • Neem altijd de laagste effectieve dosis om uw klachten te verlichten.
    • Niet gebruiken in combinatie met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
    • Gebruik dit middel zo kort mogelijk en alleen zolang de klachten aanhouden. Zijn de klachten na 5 dagen niet verminderd, neem dan contact op met uw arts.

    Excedryn Pijn & Koorts 500 mg/65 mg

    Reviews filteren:

    Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!