Shampoux Duo Pack | Shampoux Stop & Protect
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3x2 St
€ 11,25 / 1 stuks
€ 67,49
-36%
Adviesprijs€ 105,90
Onmiddellijk leverbaar
Gratis leveringBeschikbaar in volgende formaten
- 2 pc(s)€ 11,70 / 1 stuks€ 23,39-34%Adviesprijs€ 35,30
- 2x2 pc(s)€ 11,47 / 1 stuks€ 45,89-35%Adviesprijs€ 70,60
- 3x2 pc(s)€ 11,25 / 1 stuks€ 67,49-36%Adviesprijs€ 105,90
- Productcode
- 9853720
- Doseringsvorm
- Shampoo
- Fabrikant
- QUALIPHAR
Productdetails & verplichte informatie
Doodt 100 % van de luizen en neten en voorkomt een besmetting.
Deze set bevat
- 3x Shampoux Duo Pack | Shampoux Stop & Protect 2 St
Shampoux Express® is een luizenshampoo van de nieuwe generatie. Het is samengesteld op basis van een plantaardige hars die van nature luizen bestrijdt.
De Shampoux®Protect-spray beschermt tegen herbesmetting met hoofdluizen (Pediculus capitis) na het aanbrengen van een luizenbehandeling.
Gebruik biociden met de nodige voorzichtigheid. Lees het etiket en de productinformatie voor gebruik.
Shampoux Duo Pack | Shampoux Stop & Protect
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!