Farmaline
Spray & Shampoo

Spray & Shampoo

85 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 85 resultaten gevonden
  • Gesponsord
    Elimax® Anti-Luizen Textiel & Meubelen
    • 150 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 3909702/5410765003003
    • Oystershell NV
    Onmiddellijk leverbaar

    De Elimax Anti-Luizen Spray Textiel & Meubelen doodt luizen op alle oppervlakken.

    -27%€ 9,49
    € 63,27 / 1 l
    Adviesprijs€ 12,95
  • Medisch hulpmiddel
    Silikom Once Spray | Anti-Luizen en Neten
    • 100 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 2768489/5400581007811
    • EG NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Silikom Once Anti-Luizen Spray vernietigt luizen en neten in 5 minuten.

    -34%vanaf € 17,79
    € 177,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 26,95
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Silikom Protect | Bescherming tegen Luizen & Actieve Nabehandeling
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 3090024/5400581007828
    • EG NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Silikom Protect Spray Anti-Luizen - Efficiënte klinisch bewezen bescherming wanneer luizen dreigen te verschijnen.

    -35%€ 16,29
    € 81,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 24,95
  • Medisch hulpmiddel
    Paranix Extra Strong Shampoo tegen Hoofdluizen en Neten
    • 200 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 4106969/5400951003665
    • Omega Pharma International NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Paranix Extra Strong Shampoo tegen Hoofdluizen en Neten + Kam.

    -37%€ 19,39
    € 96,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 30,99
  • Medisch hulpmiddel
    Silikom Once Shampoo | Anti-Luizen en Neten | Gratis Luizenkam
    • 200 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3750957/5400581007965
    • EG NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Silikom® Once Anti-Luizen Shampoo is een vloeibare shampoo die uiterst werkzaam is tegen luizen.

    -41%vanaf € 15,89
    € 79,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 26,95
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Elimax® Anti-Luizen & Neten Doodt & Beschermt + 50 ml GRATIS
    • 250 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3496171/5410765002440
    • Oystershell NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Elimax shampoo antiluizen doodt luizen en neten en houdt nieuwe luizen weg.

    -32%€ 18,29
    € 73,16 / 1 l
    Adviesprijs€ 26,95
  • Puressentiel Luizen Repel Spray
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 3418613/3401560123388
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar

    Spray met natuurlijke eucalyptusolie die luizen helpt voorkomen, zacht voor het haar en geschikt vanaf 3 jaar.

    -28%vanaf € 22,99
    € 114,95 / 1 l
    Adviesprijs€ 31,90
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel
    Silikom Fast Once Shampoo Anti-Luizen + Protect Spray Anti-Luizen
    • 2x200 ml | Combinatieverpakking
    • Productcode: 9808151
    • EG NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Anti-luizenspray + shampoo.

    -33%€ 34,17
    € 85,43 / 1 l
    Adviesprijs€ 50,90
  • Parasidose Luizen + Netenkam
    • 1 St | Kam
    • Productcode/EAN: 4419420/3518646043208
    • Gilbert Laboratoires
    Onmiddellijk leverbaar

    De Parasidose Luizen + Netenkam helpt bij het verwijderen van dode luizen en neten.

    vanaf € 4,89
    € 4,89 / 1 St
    Andere varianten
  • Elimax® Anti-Luizen Shampoo Preventief
    • 200 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3913167/5410765009869
    • Oystershell NV
    Onmiddellijk leverbaar

    ELIMAX® Preventieve Anti-luizen Shampoo beschermt tegen luizenbesmetting.

    -13%€ 17,29
    € 86,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,95
  • Medisch hulpmiddel
    Elimax® Anti Luizen & Neten Doodt & Beschermt
    • 100 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3135779/5410765001580
    • Oystershell NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Elimax shampoo anti luizen doodt luizen en neten en houdt nieuwe luizen weg.

    -20%vanaf € 15,99
    € 159,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,95
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Puressentiel Anti-Luizen Verzorgende Shampoo 2 in 1 met Kam
    • 150 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3918711/3701056801043
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar

    Puressentiel Anti-Luizen Verzorgende Shampoo 2 in 1 met Kam verwijdert luizen, larven en neten.

    -30%vanaf € 18,89
    € 125,93 / 1 l
    Adviesprijs€ 26,95
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Shampoux® Express Lotion |  Anti-luizen en neten
    • 100 ml | Lotion
    • Productcode: 4494654
    • QUALIPHAR
    Onmiddellijk leverbaar

    Shampoux® Express Lotion - Anti-luizen lotion.

    -32%€ 17,19
    € 171,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 25,45
  • Medisch hulpmiddel
    Nitcomb M3 Luizen/Netenkam Lang Haar
    • 1 St | Borstel
    • Productcode/EAN: 3513710/5033852010830
    • CERES PHARMA
    Onmiddellijk leverbaar

    3-rijige luizenkam voor lang, fijn haar

    vanaf € 11,79
    € 11,79 / 1 St
    Andere varianten
  • Lilouse Flash Solution Anti-Poux
    • 100 ml | Oplossing
    • Productcode: 4792404
    • Axone Pharma SA/NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Flash-oplossing om 100% van de hoofdluizen te doden in 5 minuten.

    -7%vanaf € 22,19
    € 221,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 23,90
    Andere varianten
  • Puressentiel Conditioner Pouxdoux
    • 200 ml | Haarspoeling
    • Productcode/EAN: 3533353/3401560265651
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 14,59
    € 72,95 / 1 l
    Andere varianten
  • Puressentiel Poudoux Shampoo Dagelijks Gebruik
    • 200 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 3034501/3401340797839
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar

    Helpt dode neten en luizen te verwijderen, reinigt en zuivert de hoofdhuid

    -22%vanaf € 11,69
    € 58,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 14,90
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Nitcomb M2 alle haartypes
    • 1 St | Kam
    • Productcode/EAN: 1461029/5033852010618
    • CERES PHARMA
    Onmiddellijk leverbaar

    Verwijdert hoofdluis en neten. Door de gepatenteerde dubbele rij tanden technologie worden luizen en neten uit het haar gekamd.

    -13%vanaf € 9,79
    € 9,79 / 1 St
    Adviesprijs€ 11,25
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    PARANIX Express Anti-Luizen Shampoo Snelle Werking
    • 300 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: F00566212/5400951004839
    • PERRIGO
    Onmiddellijk leverbaar

    Paranix Express anti-luizenshampoo: verwijdert luizen en neten in 5 min, reinigt het haar en beschermt 72 uur tegen herbesmetting.

    € 23,99
    € 79,97 / 1 l
  • Medisch hulpmiddel
    Pouxit Anti-Luizen & Neten Shampoo Abrikoos
    • 200 ml | Gel
    • Productcode/EAN: F00555363/3614810006458
    • COOPER CONSUMER HEALTH
    Onmiddellijk leverbaar

    Zeg vaarwel tegen luizen met een 2-in-1 product dat het haar tegelijk behandelt en wast!

    € 17,99
    € 89,95 / 1 l
  • CINQ SUR CINQ Luizen- en Netenwerende Spray
    • 100 ml | Spray
    • Productcode/EAN: F00336045/3614790000415
    • BAUSCH ET LOMB FRANCE
    Onmiddellijk leverbaar

    CINQ SUR CIN ANTI-POUX ET LENTES SPRAY REPULSIF is een antiluizenproduct met essentiële lavendelolie.

    vanaf € 8,99
    € 89,90 / 1 l
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel
    Shampoux® Protect Spray | Bescherming tegen luizen en neten
    • 2x100 ml | Spray
    • Productcode: 9854752
    • QUALIPHAR
    Onmiddellijk leverbaar

    Shampoux® Protect Spray - Biocide om besmetting van luizen te voorkomen.

    -18%vanaf € 32,49
    € 162,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 39,70
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Mercurochrome Shampoo tegen luizen en neten
    • 125 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 4987574/3160921964717
    • URGO
    Onmiddellijk leverbaar

    Mercurochrome Anti-luizen- en neten-shampoo met natuurlijke ingrediënten – De innovatieve formule is zacht voor de hoofdhuid.

    € 7,89
    € 63,12 / 1 l
  • Lilouse Protect-spray
    • 100 ml | Spray
    • Productcode: 4867800
    • Axone Pharma SA/NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Luizenwerend middel

    -10%vanaf € 15,29
    € 152,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 16,90
    Andere varianten
  • Puressentiel Anti-Luizen Lotion
    • 6,6x16,2x4,9 cm | Lotion
    • Productcode/EAN: 2783132/3401098435854
    • PURESSENTIEL
    Onmiddellijk leverbaar

    Puressentiel Anti-luizen verwijdert luizen, larven en neten in alle veiligheid. 100% natuurlijke formule, vrij van neurotoxische insecticiden.

    -30%vanaf € 17,49
    € 3,34 / 1 m
    Adviesprijs€ 24,95
    Andere varianten
  • Quies Elektronische Kam tegen Luizen en Neten
    • 1 St | Kam
    • Productcode/EAN: 3946480/0000003946480
    • QUIES
    Onmiddellijk leverbaar

    Elektronische kam tegen luizen en neten

    vanaf € 28,89
    € 28,89 / 1 St
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    PARANIX Express Anti-Luizen Lotion Snelle Werking
    • 95 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: F00566213/5400951004846
    • PERRIGO
    Onmiddellijk leverbaar

    Snelle anti-hoofdluislotion die luizen en neten vanaf de 1e behandeling verwijdert. Werkt in 2 min. Inclusief metalen luizenkam. Dermatologisch getest.

    € 15,89
    € 167,26 / 1 l
  • Medisch hulpmiddel
    Pouxit XF Lotion Anti-Luizen en Neten Zonder Insecticide
    • 200 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: F00555204/3614810007110
    • COOPER CONSUMER HEALTH
    Onmiddellijk leverbaar

    Lotion zonder insecticide om luizen en neten te verwijderen in 15 minuten vanaf 6 maanden, effectief in één enkele toepassing.

    vanaf € 25,69
    € 128,45 / 1 l
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    PARANIX Express anti-luizenspray Snelle Werking
    • 95 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: F00446937/5400951004204
    • PERRIGO
    Onmiddellijk leverbaar

    Paranix Express anti-luizenspray, een medisch hulpmiddel waarmee je hoofdluizen, nimfen en neten in amper 2 minuten verwijdert.

    € 24,99
    € 263,05 / 1 l
  • Cinq sur Cinq Natura Anti-luizenshampoo
    • 100 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: F00007210/3401581493163
    • BAUSCH ET LOMB FRANCE
    Onmiddellijk leverbaar

    Cinq sur Cinq anti-luizen en neten shampoo van 100 mL doodt effectief luizen en neten.

    Selecteer een variant
    vanaf € 11,79
    € 117,90 / 1 l
    Andere varianten