Lilouse Protect-spray
Beschikbaar in volgende formaten
- 100 ml€ 152,90 / 1 l€ 15,29-10%Adviesprijs€ 16,90
- 2x100 ml€ 148,45 / 1 l€ 29,69-12%Adviesprijs€ 33,80
- 3x100 ml€ 143,30 / 1 l€ 42,99-15%Adviesprijs€ 50,70
- Productcode
- 9829920
- Doseringsvorm
- Spray
- Fabrikant
- Axone Pharma SA/NV
Productdetails & verplichte informatie
- 2x Lilouse Protect-spray 100 ml Lilouse Protect heeft een preventieve werking tegen volwassen luizen. Dit product mag alleen gebruikt worden om luizen af te weren (TP19). Dit product is bedoeld voor niet-professioneel gebruik. Controleer voordat je Lilouse Protect aanbrengt of er geen luizen of neten zijn.
Voorbereiden voor gebruik. Het product kan één keer per dag worden aangebracht.
Gelijkmatig aanbrengen op schoon, droog of licht vochtig haar dicht bij de hoofdhuid, zorg ervoor dat je eerst de nek en achter de oren behandelt. Verstuif het product vervolgens over het haar als een haarlak. Zorg ervoor dat de hoofdhuid en het haar voldoende bevochtigd zijn.
Volwassenen en kinderen > 12 jaar: 11 sprays, aanbrengen in 1 à 3 keer per dag.
Kinderen 1 > 12 jaar: 5 verstuivingen, > 1 > 3 keer per dag aanbrengen.
Baby's 1 jaar: 5 verstuivingen, 3 keer per dag 1 verstuiving aanbrengen.
Niet aanbrengen op het gezicht of rond de ogen.
Voor langdurige bescherming:Uiterlijk na 2 dagen opnieuw aanbrengen op gewassen, droog haar of handdoekdroog haar. Herhaal dit eerder als het haar in contact is geweest met water (bijv. na regen of zwemmen) totdat er geen risico op besmetting meer is.
Lilouse Protect-spray
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!