Farmaline

1+1*: Voordeel berekend op basis van de adviesprijs van de deelnemende producten. Actie geldig tot 30/11/2026.

Gerlinéa Milkshake Koffie

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
5x30 g
€ 42,60 / 1 kg
€ 6,39
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    9854875 / 3175681309258
  • Doseringsvorm
    Voeding
  • Fabrikant
    Nutrition & Santé Benelux nv/sa

Productdetails & verplichte informatie

Romige afslankshake met rijke koffiesmaak, te gebruiken als volledige maaltijd. Bron van eiwitten, vitaminen en mineralen, eenvoudig te bereiden.
Zorg voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
Productinformatie
Ontdek onze heerlijke afslankshake met een romige textuur en een volle koffiesmaak. Deze shake is perfect als volwaardige maaltijd en zit boordevol essentiële voedingsstoffen, zoals eiwitten, vitaminen en mineralen. Het is ook super eenvoudig te maken! Gerlinéa's advies: Voeg wat vers fruit toe voor een extra portie vitamines.
  • Volwaardige maaltijd met 203 calorieën
  • Bron van eiwitten en rijk aan vezels
  • 13 vitaminen en 10 mineralen
  • Past perfect in je drukke lifestyle

MELKeiwitten, suiker, fructose, volledig geraffineerde SOJAolie, maltodextrine, natuurlijk koffie-aroma, verdikkingsmiddel (cellulosegom), mineralen (kalium, magnesium, calcium, natrium, ijzer, zink, jodium, mangaan, koper, seleen), glucosestroop, aroma's, vitaminen (C, E, niacine, A, D, B6, riboflavine, thiamine, pantotheenzuur, foliumzuur, biotine, B12, K).

Voedingswaarde per 100 g%RI* per 100 gVoedingswaarde per portie**%RI* per portie**
Energetische waarde (kJ)1816857
Energetische waarde (kcal)4322220310
Vetten waarvan (g)14204,36
Verzadigde vetzuren (g)2,2110,74
Koolhydraten waarvan (g)56222710
Suikers (g)26291820
Voedingsvezels (g)51,5
Eiwitten (g)18361326
Zout (g)1,7280,7813
Vitamine A (µg)80110024531
Vitamine C (mg)1081353240
Vitamine D (µg)5,61121,734
Vitamine E (mg)211756,353
Vitamine H (µg)641282244
Vitamine K (µg)751002331
Vitamine B1 (mg)1,81640,6256
Vitamine B2 (mg)2,71931,286
Vitamine PP (mg)221386,843
Vitamine B6 (mg)1,81290,6446
Vitamine B5 (mg)8,2137350
Vitamine B9 (µg)1758862,831
Vitamine B12 (Cobalamine) (µg)3,51401,768
Kalium (mg)7914054827
Calcium (mg)2653333442
Fosfor (mg)3194629642
Magnesium (mg)3469213335
IJzer (mg)141004,431
Zink (mg)9,5953,737
Koper (mg)1,11100,3333
Mangaan (mg)2,11050,6332
Seleen (µg)601092138
Jodium (µg)22815275,450

RI = Referentie-inname

*Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal).

**Een portie komt overeen met 3 maatscheppen met 200 ml melk

  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.
5x30 g

Nutrition & Santé Benelux N.V
Medialaan 30 - bus 2
1800 Vilvoorde
België

Fabrikant

Nutrition & Santé Benelux N.V
Medialaan 30 - bus 2
1800 Vilvoorde
België

Gerlinéa Milkshake Koffie

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.