Beaphar Parfum Mlle Lily Vrouwtjes Hond
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
50 ml
€ 149,80 / 1 l
€ 7,49
-37%
Adviesprijs€ 11,85
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 50 ml€ 149,80 / 1 l€ 7,49-37%Adviesprijs€ 11,85
- 2x50 ml€ 146,90 / 1 l€ 14,69-38%Adviesprijs€ 23,70
- 3x50 ml€ 143,93 / 1 l€ 21,59-39%Adviesprijs€ 35,55
- Productcode / EAN
- 4727574 / 8711231135523
- Doseringsvorm
- Spray
- Fabrikant
- BEAPHAR
Productdetails & verplichte informatie
Parfum speciaal voor teefjes, ontworpen om de schoonheid van dieren te perfectioneren.
Beaphar Parfum Miss Lily is speciaal ontwikkeld voor vrouwelijke honden om hun schoonheid te versterken met een lichte geur. Het respecteert de vacht van het dier en laat een delicate geur achter. Mlle Lily parfum is ECOCERT gecertificeerd. Het verfrist en parfumeert de vacht van je hond.
Belangrijkste eigenschappen
- ECOCERT gecertificeerd
- Met 98% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
- Zonder alcohol
Gebruik
Verstuif een nevel parfum vanop 10 cm van de vacht. Vermijd de ogen en slijmvliezen.
Voorzorgsmaatregel: Bevat (R)-p-mentha-1,8-dieen. Kan een allergische reactie veroorzaken.
Ingrediënten
AQUA, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, PARFUM, SODIUM CITRATE, BENZYL ALCOHOL, CITRIC ACID
Beaphar Parfum Mlle Lily Vrouwtjes Hond
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!