Farmaline
Verzorging & Hygiene

Verzorging & Hygiene

379 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 379 resultaten gevonden
  • Gesponsord
    Otoclean
    • 18x5 ml | Unidosis-pipetten
    • Productcode/EAN: 2502722/5420045703837
    • ELANCO
    Onmiddellijk leverbaar

    Otoclean voor de hygiëne en verzorging van de uitwendige gehoorgang van hond en kat.

    -6%vanaf € 23,69
    € 263,22 / 1 l
    Adviesprijs€ 25,08
    Andere varianten
  • Veggiedent 10-30kg
    • 15 St | Kauwgummies
    • Productcode/EAN: 2746493/3597133078701
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Plak en tandsteen controle - helpt bij het onderhouden van een gezonde en frisse adem.

    -31%€ 16,39
    € 1,09 / 1 St
    Adviesprijs€ 23,69
  • Veggiedent <5kg
    • 15 St | Kauwgummies
    • Productcode/EAN: 2961043/3597133078688
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Veggiedent <5kg kauwstrips bieden daarom een ondersteuning voor honden met voedselintolerantie als gevolg van dierlijke eiwitten.

    -34%€ 11,79
    € 0,79 / 1 St
    Adviesprijs€ 17,90
  • LactosevrijVeganVegetarisch
    Veggiedent® < 10kg
    • 15 St | Snack
    • Productcode/EAN: 2746485/3597133078695
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Veggiedent < 1kg - Smakelijke caloriearme en gebitsverzorgende kauwstrip gebaseerd op plantaardige ingrediënten.

    Selecteer een variant
    -37%vanaf € 12,79
    € 0,85 / 1 St
    Adviesprijs€ 20,18
    Andere varianten
  • Gesponsord
    Douxo Calm S3 Mousse 150ml
    • 150 ml | Schuim
    • Productcode/EAN: 4126702/3411113007355
    • CEVA SANTE ANIMALE
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 31,99
    € 213,27 / 1 l
    Andere varianten
  • Orozyme Canine Tandpasta Enzymatische Hond
    • 70 g | Tandpasta
    • Productcode/EAN: 1745017/5420045701291
    • ECUPHAR NV/SA
    Onmiddellijk leverbaar

    Voorkomt tandplakvorming, tandsteenvorming en een slechte adem. De tandpasta is geschikt voor honden en katten.

    Selecteer een variant
    -26%vanaf € 10,29
    € 147,00 / 1 kg
    Adviesprijs€ 13,92
    Andere varianten
  • GesponsordGeneesmiddelDiergeneesmiddelen
    Surosolve Oorreiniger Hond en Kat
    • 125 ml | Oplossing
    • Productcode/EAN: 2726370/5012674902189
    • ELANCO
    Onmiddellijk leverbaar

    Oorreiniger voor honden en katten.

    -22%€ 18,99
    € 151,92 / 1 l
    Adviesprijs€ 24,20
  • Orozyme Canine S Kauwstrip Enzymen Hond <10kg
    • 224 g | Stroken
    • Productcode/EAN: 1745033/5055037405514
    • ECUPHAR NV/SA
    Onmiddellijk leverbaar

    Enzymatische kauwstrips voor buccodentale hygiëne voor sterke en gezonde tanden

    -19%€ 16,29
    € 72,72 / 1 kg
    Adviesprijs€ 20,20
  • Gesponsord
    Douxo Spa Ultra-Safe Ontwarrend
    • 295 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 4906772/3411113153946
    • CEVA SANTE ANIMALE
    Onmiddellijk leverbaar

    Verzorgt de vacht van je hond en verwijdert klitten en knopen effectief.

    € 15,79
    € 53,53 / 1 l
  • OCRYL®
    • 135 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: F00053488/3700454505614
    • TVM FRANCE
    Onmiddellijk leverbaar

    Ooghygiëneproduct voor dieren

    Selecteer een variant
    vanaf € 10,99
    € 81,41 / 1 l
    Andere varianten
  • Virbac Epiotic SIS Oorreiniger
    • 125 ml | Oordruppels
    • Productcode/EAN: 384537/3597133097221
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Virbac Epiotic SIS Oorreiniger - Micellaire oplossing voor de routinematige reiniging van oren van honden, katten, pups en kittens.

    Selecteer een variant
    -15%vanaf € 19,29
    € 154,32 / 1 l
    Adviesprijs€ 22,64
    Andere varianten
  • Virbac Enzymatic Enzymatische Tandpasta Leversmaak
    • 100 g | Tandpasta
    • Productcode/EAN: 3380086/8714076007529
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Enzymatische Tandpasta met leversmaak voor honden en katten.

    Selecteer een variant
    -23%vanaf € 10,79
    € 107,90 / 1 kg
    Adviesprijs€ 14,04
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Oorreiniger Awo Ac813 Wolf
    • 1 St
    • Productcode: 1051671
    • WOLF - SAFCO
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 1,59
    € 1,59 / 1 St
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Plaqtiv+ Mondverzorgingswateradditief Origineel
    • 2x500 ml
    • Productcode: 9815902
    • Ecuphar NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Plaqtiv+ Wateradditief voor honden en katten.

    -12%vanaf € 40,59
    € 40,59 / 1 l
    Adviesprijs€ 46,32
    Andere varianten
  • Vetramil® Honingzalf
    • 30 g | Zalf
    • Productcode/EAN: 4719381/8717438010168
    • Emdoka BVBA
    Onmiddellijk leverbaar

    Gevoelige plekken - Krabben - Rode plekken - Ruwe en geprikkelde huid

    Selecteer een variant
    vanaf € 22,99
    € 766,33 / 1 kg
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    OCRYGEL - Gel ophtalmique protecteur et lubrifiant.  - tube 10 g x2
    • 2x10 g | Ooggel
    • Productcode: F00590835
    • TVM FRANCE
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 26,29
    € 1.314,50 / 1 kg
    Andere varianten
  • Douxo S3 Chlo Pads
    • 30 St | Watten
    • Productcode/EAN: 4860672/3411113148089
    • CEVA SANTE ANIMALE
    Onmiddellijk leverbaar

    Geïmpregneerde katoenen wattenschijfjes.

    vanaf € 23,59
    € 0,79 / 1 St
    Andere varianten
  • Vit-A-Cornea Oogzalf
    • 5 g | Zalf
    • Productcode/EAN: 4433298/5420058101088
    • Emdoka BVBA
    Onmiddellijk leverbaar
    vanaf € 11,59
    € 2.318,00 / 1 kg
    Andere varianten
  • Virbac Vet Aquadent® Fr3sh Hond & Kat
    • 500 ml | Vloeistof
    • Productcode/EAN: 4354031/3597133091298
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Virbac Vet Aquadent® Fr3sh Hond & Kat. Voor een gezond gebit bij hond en kat.

    Selecteer een variant
    -26%vanaf € 23,99
    € 47,98 / 1 l
    Adviesprijs€ 32,46
    Andere varianten
  • Canosept® Huidverzorgende spray voor honden
    • 250 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 16198872/4019181506580
    • ARDAP CARE GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Regenereert en verzorgt de huid van honden bij jeuk, irritatie, ontstekingen en ongedierte.

    € 11,29
    € 45,16 / 1 l
  • Orozyme Rf2 Sticks Small < 10 Kg
    • 28 St | Stroken
    • Productcode/EAN: 3041811/5420045703486
    • ECUPHAR NV/SA
    Onmiddellijk leverbaar

    Orozyme RF2 Sticks helpen tandplak en slechte adem voorkomen.

    -22%€ 23,59
    € 0,84 / 1 St
    Adviesprijs€ 30,29
  • Vmd Aluminium Spray Veterinair
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 450783/5420041501222
    • V.M.D.
    Onmiddellijk leverbaar

    Aluminiumspray bedekt de wonden en beschermt ze tegen infecties.

    vanaf € 7,99
    € 39,95 / 1 l
    Andere varianten
  • Virbac Veggiedent >30kg Kauwstrips
    • 15 St | Kauwgummies
    • Productcode/EAN: 2746501/3597133078718
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Plak en tandsteen controle - helpt bij het onderhouden van een gezonde en frisse adem.

    -25%€ 21,49
    € 1,43 / 1 St
    Adviesprijs€ 28,60
  • Dermoscent Bio Balm Hond Huidzalf
    • 50 ml | Zalf
    • Productcode/EAN: 2555019/3760098110209
    • V.M.D.
    Onmiddellijk leverbaar

    1% natuurlijke balsem die gebruikt kan worden wanneer de hond last heeft van een ruwe, schrale of droge huid.

    Selecteer een variant
    -18%vanaf € 18,79
    € 375,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 22,84
    Andere varianten
  • Virbac Vt-Phak® Siroop
    • 50 ml | Siroop
    • Productcode/EAN: 1581214/3597134002071
    • Virbac Belgique
    Onmiddellijk leverbaar

    Drinkbare oplossing voor de ooglens van volwassen hond

    -21%vanaf € 26,59
    € 531,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 33,52
    Andere varianten
  • Uiercrème
    • 200 g | Crème
    • Productcode: 1305101
    • KELA VETERINARIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Deze crème wordt gebruikt om droge en gedehydrateerde huid soepel te maken. Voor gebruik bij dieren.

    -8%€ 13,59
    € 67,95 / 1 kg
    Adviesprijs€ 14,71
  • Canosept® vingerkussentjes voor tandverzorging bij honden
    • 50 St | Pads
    • Productcode/EAN: 16136150/4019181506665
    • ARDAP CARE GmbH
    Onmiddellijk leverbaar

    Voor het reinigen en verzorgen van het hondengebit: geen vervelende handelingen met tandenborstel en tandpasta, vermindert tandplak.

    Selecteer een variant
    vanaf € 10,99
    € 0,22 / 1 St
    Andere varianten
  • Douxo Calm S3 Shampoo
    • 200 ml | Shampoo
    • Productcode/EAN: 4126710/3411113007362
    • CEVA SANTE ANIMALE
    Onmiddellijk leverbaar

    Kalmeert, zuivert en hydrateert de huid en herstelt de huidbarrière

    Selecteer een variant
    vanaf € 26,89
    € 134,45 / 1 l
    Andere varianten
  • Uierzalf
    • 700 g | Zalf
    • Productcode/EAN: 1353838/8710729015835
    • BEAPHAR
    Onmiddellijk leverbaar

    Bogena Uierzalf verzorgt en ontsmet de schrale huid.

    -15%€ 11,99
    € 17,13 / 1 kg
    Adviesprijs€ 14,10
  • Orozyme Bucco-Fresh
    • 40 g | Poeder
    • Productcode/EAN: 2475846/5420045704520
    • ECUPHAR NV/SA
    Onmiddellijk leverbaar

    Orozyme Bucco Fresh zorgt voor mond- en tandhygiëne bij honden en katten.

    Selecteer een variant
    -19%vanaf € 25,29
    € 632,25 / 1 kg
    Adviesprijs€ 31,16
    Andere varianten
  • Kela Aluminiumspray
    • 200 ml | Spray
    • Productcode/EAN: 1156876/5425030911822
    • KELA VETERINARIA
    Onmiddellijk leverbaar

    Spray om wonden af te dekken

    -20%vanaf € 6,49
    € 32,45 / 1 l
    Adviesprijs€ 8,08
    Andere varianten
  • Orozyme Canine M Kauwstrip Enzymen Hond 10-30kg
    • 141 g | Stroken
    • Productcode/EAN: 1745041/8717973170150
    • ECUPHAR NV/SA
    Onmiddellijk leverbaar

    Handige verzorgingsset bestaande uit een tandenborstel, fingerbrush en tandpasta.

    -7%€ 14,69
    € 104,18 / 1 kg
    Adviesprijs€ 15,83