Farmaline

Lactacyd Intieme Waslotion Hydraterend Pack

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
2x250 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    4611257 / 5414969012311
  • Doseringsvorm
    Wasgel
  • Merk
    LACTACYD
  • Fabrikant
    Omega Pharma International NV

Productdetails & verplichte informatie

Belangrijke informatie
  • Intiem verzorgingsproduct met een langdurig fris en hydraterend effect
  • Zeer geschikt voor de drogere intieme zone tijdens de menopauze
  • Voor uitwendig gebruik
  • Voor douche & bad
  • Voor dagelijks gebruik

De Lactacyd® Ultra-hydraterende Waslotion is zeer geschikt voor gebruik tijdens de menopauze, wanneer de huid droger wordt, of voor dagelijks gebruik voor elke vrouw die houdt van een intiem verzorgingsproduct met een langdurig fris en hydraterend effect.

1. Aanbrengen op de uitwendige intieme zone

2. Doen schuimen met water

3. Goed afspoelen onder stromend water

4. Voorzichtig afdrogen met een schone handdoek

Stop het gebruik bij irritatie. Enkel voor uitwendig gebruik.

Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Glycerin, Parfum, Sodium Methylparaben.

55 Reviews van Lactacyd Intieme Waslotion Hydraterend Pack

4,9van 5 sterren
  • 49
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Verzachtend

    van Annelien M. op 18/09/2023

    Sinds ik jaren geleden ben last krijgen van urinewegeninfecties e.d. Ben ik deze emulsie beginnen gebruiken. Dit product verzacht eventueel vervelend gevoel en voelt zacht aan. Ik raad het aan.

  • Prima wasgel

    van Leen P. op 21/07/2023

    Deze wasgel is heel geschikt voor de vrouwelijke hygiëne, vooral voor dames in de menopauze. Voelt aangenaam aan.

  • Lactacyd

    van pittillioen c. op 01/06/2023

    Eerste keer dat ik dit gebruik en tis een heel goeie wasemulsie, lekker zacht 10-10

  • zeer goed

    van Gery M. op 13/04/2023

    Ik gebruik dit al jaren voor het wassen van de intieme delen. Heel goed product en altijd scherp geprijsd. Zou ik zeker aanraden.

  • Tevreden

    van Diane G. op 23/11/2022

    Aangename wasemulsie.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".