Farmaline

Waslotion

256 resultaten gevondenRelevantie Geselecteerd 256 resultaten gevonden
  • Lactacyd® Classic Reinigende Intieme Waslotion
    • 400 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4611307/5391520950070
    • Omega Pharma International NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Milde, zeepvrije intieme waslotion met natuurlijk melkzuur. Voor dagelijks frisheid, comfort en balans van de vaginale flora.

    Selecteer een variant
    -27%vanaf € 9,89
    € 24,73 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,49
    Andere varianten
  • Saforelle® Zachte Wasoplossing
    • 1 l | Vloeibare zeep
    • Productcode/EAN: 3613247/3700399100080
    • BIOCODEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Intieme en persoonlijke hygiëne: beschermt en kalmeert de gevoelige of geïrriteerde huid.

    -34%vanaf € 19,93
    € 19,93 / 1 l
    Adviesprijs€ 30,39
    Andere varianten
  • Australian Bodycare Vochtige doekjes voor intieme zone
    • 6 St
    • EAN: 5709455015137
    • Australian Bodycare
    Onmiddellijk leverbaar

    Vochtige doekjes voor de intieme zone - verfrissen, reinigen en verminderen van jeuk, geur en droogheid.

    -50%vanaf € 29,99
    € 5,00 / 1 St
    Adviesprijs€ 59,99
    Verkoop en verzending door onze partner
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Saugella Actieve Bescherming Wasemulsie voor Intieme Hygiëne
    • 2x250 ml | Wasgel
    • Productcode: 9809239
    • Rottapharm S.p.A.
    Onmiddellijk leverbaar

    Wasemulsie tegen jeuk en irritaties.

    -32%vanaf € 21,19
    € 42,38 / 1 l
    Adviesprijs€ 31,00
    Andere varianten
  • Saforelle® Ultra Hydraterende Wasoplossing Navulling
    • 400 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 3661170/3401360213289
    • BIOCODEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Saforelle Ultra Hydraterende Wasoplossing Navulling

    -14%€ 13,89
    € 34,73 / 1 l
    Adviesprijs€ 16,10
  • VOORDEELPAKKET
    Uriage Gyn-Phy Intimate Hygiene Cleansing Mist
    • 2x50 ml | Spray
    • Productcode: 9816450
    • URIAGE
    Onmiddellijk leverbaar

    Reinigt mild en verzacht ongemakken

    vanaf € 7,69
    € 76,90 / 1 l
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Uriage Gyn-Phy Refreshing Gel Intimate Hygiene
    • 2x500 ml | Combinatieverpakking
    • Productcode: 9806930
    • URIAGE
    Onmiddellijk leverbaar

    Uriage Gyn-Phy Refreshing Gel Intimate Hygiene 2 voor 1.

    -41%vanaf € 15,89
    € 15,89 / 1 l
    Adviesprijs€ 27,00
    Andere varianten
  • Saforelle® Ultra Hydraterende Wasoplossing
    • 500 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 3067089/3700399100479
    • BIOCODEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Bij signalen van intieme droogheid door bepaalde geneesmiddelen, hormonale schommelingen zoals tijdens de menopauze…

    -9%vanaf € 17,29
    € 34,58 / 1 l
    Adviesprijs€ 18,90
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Deumavan Intieme Zalf Natuur
    • 125 ml | Zalf
    • Productcode/EAN: 3109998/4012113025852
    • Memidis Pharma
    Onmiddellijk leverbaar

    Volledige verzorging en zachte bescherming voor de gevoelige huid in de intieme zone

    -34%vanaf € 12,56
    € 100,48 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,00
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Multi-Gyn® FloraPlus bij Vaginale Schimmel
    • 5x5 ml | Vaginale gel
    • Productcode/EAN: 3420999/8714207000498
    • Karo Healthcare AB
    Onmiddellijk leverbaar

    Multi-Gyn FloraPlus behandelt niet alleen vaginale schimmelinfecties, maar verlicht ook de symptomen en voorkomt terugkerende schimmelinfecties.

    -37%vanaf € 12,19
    € 487,60 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,49
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Mucogyne® Niet-Hormonale Intieme Gel Unidoses
    • 8x5 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 3067071/3401040392006
    • BIOCODEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Mucogyne® Niet-Hormonale Intieme Gel Unidoses is een niet-hormonale intieme gel met hyaluronzuur.

    Selecteer een variant
    -24%vanaf € 18,69
    € 467,25 / 1 l
    Adviesprijs€ 24,50
    Andere varianten
  • Mycogel Reinigingsgel
    • 150 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 4655627/3660398504855
    • LABORATOIRES BAILLEUL
    Onmiddellijk leverbaar

    Mycogel Reinigingsgel. Reinigt in alle zachtheid en beperkt de verspreiding van bacteriën.

    -10%vanaf € 8,55
    € 57,00 / 1 l
    Adviesprijs€ 9,50
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKETMedisch hulpmiddel
    Saugella Hydra Serum | Intieme hygiëne
    • 2x200 ml | Vaginale oplossing
    • Productcode: 9809563
    • Rottapharm S.p.A.
    Onmiddellijk leverbaar

    Saugella® Hydraserum is een verzorgingsproduct voor de dagelijkse intieme hygiëne met een preventieve werking om veranderingen in het vaginale ecosysteem te voorkomen.

    -18%vanaf € 25,39
    € 63,48 / 1 l
    Adviesprijs€ 31,00
    Andere varianten
  • Vagisil® Dagelijkse Verzachtende en Beschermende Crème
    • 30 g | Crème
    • Productcode/EAN: 4738910/5010934005458
    • TheOTC lab Healthcare BV
    Onmiddellijk leverbaar

    Helpt huidirritatie en ongemak te voorkomen, terwijl intieme jeuk snel wordt verzacht.

    vanaf € 9,99
    € 333,00 / 1 kg
    Andere varianten
  • Lactacyd® Fresh Verfrissende Intieme Wasgel
    • 300 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 4611331/5412141229274
    • Omega Pharma International NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Intieme wasgel voor een langdurige frisheid.

    € 11,69
    € 38,97 / 1 l
  • YUN VGN PREBIOTIC Zuiverende prebiotische microbioomveilige Intieme Wasgel
    • 150 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 4380846/5430000567206
    • YUN
    Onmiddellijk leverbaar

    Intieme verzorging die jeuk en irritatie voorkomt en de vaginale flora in evenwicht houdt.

    -17%vanaf € 16,68
    € 111,20 / 1 l
    Adviesprijs€ 19,99
    Andere varianten
  • Saforelle® Miss Intieme- en Lichaamsverzorging
    • 250 ml | Wasgel
    • Productcode/EAN: 3816436/3700399100431
    • BIOCODEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Dagelijkse verzorging van kleine meisjes vanaf 2 jaar.

    -17%vanaf € 9,99
    € 39,96 / 1 l
    Adviesprijs€ 12,00
    Andere varianten
  • Saforelle® Frisse Wasoplossing
    • 250 ml | Reinigingsmiddel
    • Productcode/EAN: 3761103/3700399100523
    • BIOCODEX
    Onmiddellijk leverbaar

    Intieme en persoonlijke hygiëne voor een fris gevoel en duurzaam comfort.

    -18%vanaf € 9,99
    € 39,96 / 1 l
    Adviesprijs€ 12,20
    Andere varianten
  • Lactacyd® Pharma Sensitive
    • 250 ml | Oplossing
    • Productcode/EAN: 3043841/3595890210372
    • Omega Pharma International NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Lactacyd® Pharma Sensitive Intieme Wasemulsie voor de intieme hygiëne werd speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en snel geïrriteerde intieme zone.

    -19%vanaf € 10,99
    € 43,96 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,49
    Andere varianten
  • Somex Intima - Intieme Hygiëne, Verzorgende Crème
    • 100 ml | Emulsie
    • Productcode/EAN: 434753/8717154530407
    • Novum Pharma B.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    Verlicht het vaginale en anale gebied

    -31%vanaf € 10,29
    € 102,90 / 1 l
    Adviesprijs€ 14,95
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Cose-Protect Duo Intieme Verzorging
    • 20 g | Crème
    • Productcode/EAN: 4252458/8712691117500
    • Will-Pharma
    Onmiddellijk leverbaar

    Cose-Protect Duo Intieme Verzorging kan worden gebruikt om het perianale gebied te verzachten.

    -14%vanaf € 10,29
    € 514,50 / 1 kg
    Adviesprijs€ 11,99
    Andere varianten
  • Medisch hulpmiddel
    Multi-Gyn® Actigel bij Bacteriële Vaginose
    • 50 ml | Vaginale gel
    • Productcode/EAN: 3420981/8714207999877
    • Karo Healthcare AB
    Onmiddellijk leverbaar

    Multi-Gyn ActiGel behandelt bacteriële vaginose en geeft snel verlichting aan gerelateerde vaginale ongemakken.

    -35%vanaf € 11,69
    € 233,80 / 1 l
    Adviesprijs€ 17,99
    Andere varianten
  • Eucerin Intim-Protect
    • 250 ml | Versteviger
    • Productcode/EAN: 5801071/4005800390074
    • SA Beiersdorf NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Intieme reiniger voor de gevoelige huid De huid in het intieme gebied is bijzonder gevoelig en kan gevoelig zijn voor irritatie en ongemak.

    € 9,99
    € 39,96 / 1 l
  • Lactacyd® Sensitive Extra Milde Intieme Waslotion
    • 300 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 4611349/5412141229267
    • Omega Pharma International NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Intieme waslotion voor een gevoelige huid, zonder parfum.

    € 12,19
    € 40,63 / 1 l
  • Shinncare Intimate Oil Spray Comfort
    • 100 ml | Olie
    • Productcode/EAN: 4479465/5419980143013
    • Labo Déesse
    Onmiddellijk leverbaar

    Shinncare Intieme Olie Spray Comfort. Natuurlijke olie met verlichtende hydraterende samenstelling bij irritaties in de intieme zone.

    Selecteer een variant
    vanaf € 21,09
    € 210,90 / 1 l
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Redcare Derma Intieme Waslotion
    • 2x200 ml | Reinigingsmiddel
    • Productcode: 08112146
    • Shop-Apotheke B.V.
    Onmiddellijk leverbaar

    Redcare Derma Intieme Waslotion - huidvriendelijke reiniging voor de uitwendige intieme zone.

    -42%vanaf € 13,99
    € 34,98 / 1 l
    Adviesprijs€ 23,98
    Andere varianten
  • Nivea Intimo Sensitive Intieme Waslotion
    • 250 ml | Lotion
    • Productcode/EAN: 9804673/4005808568222
    • Beiersdorf AG
    Onmiddellijk leverbaar

    De NIVEA® intimo «SENSITIVE» intieme waslotion is speciaal ontwikkeld voor een milde reiniging van de gevoelige huid van de intieme zone.

    vanaf € 7,49
    € 29,96 / 1 l
    Andere varianten
  • YUN VGN PROBIOTIC Beschermende probiotische microbioom - versterkende Intieme gel
    • 20 ml | Gel
    • Productcode/EAN: 4380879/5430000567220
    • YUN
    Onmiddellijk leverbaar

    YUN VGN Probiotic Gel - Een zijdezachte beschermende probiotische barriere voor de intieme zone.

    vanaf € 19,99
    € 999,50 / 1 l
    Andere varianten
  • Lactacyd Derma Zeepvrije Wasemulsie
    • 250 ml | Emulsie
    • Productcode/EAN: 2678696/5414963022613
    • Omega Pharma International NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Lactacyd Derma Emulsie is een emulsie voor de lichamelijk hygiëne van zowel het gezicht alsook de huid.

    -8%vanaf € 12,89
    € 51,56 / 1 l
    Adviesprijs€ 13,99
    Andere varianten
  • VOORDEELPAKKET
    Lactacyd Pharma Intieme Wasemulsie Antibacterieel DUO Verlaagde Prijs
    • 2x250 ml | Wasgel
    • Productcode: 9804109
    • Omega Pharma International NV
    Onmiddellijk leverbaar

    Een zacht reinigende gel voor de intieme zone, met een zuiverend antibacteriëel effect.

    -31%vanaf € 18,69
    € 37,38 / 1 l
    Adviesprijs€ 26,98
    Andere varianten