HomeDelfy Sip Sip Milk Vanilla
Delfy Sip Sip Milk Vanilla
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
60 g
€ 66,67 / 1 kg
€ 4,00
Verkoop en verzending door
Delfy
Levering binnen 1-2 werkdagen
Expresslevering (vanaf € 6,00)
Beschikbaar in volgende formaten
- 60 g€ 66,67 / 1 kg€ 4,00
- 60 g€ 66,67 / 1 kg€ 4,00
- 60 g€ 66,67 / 1 kg€ 4,00
- EAN
- 5060465712028
- Doseringsvorm
Productdetails & verplichte informatie
Delfy Sip Sip Milk Vanilla
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
**Sip Sip – Suikerdragées met Aardbeiensmaak, Oplosbaar in Melk en Verpakt in een Rietje**
Sip Sip zijn suikerdragées met aardbeiensmaak, oplosbaar in melk en verpakt in een rietje.
**Bereidingssuggestie:**
Plaats het rietje in een glas met ongeveer 200 ml melk op kamertemperatuur en geniet van de heerlijke smaak.
**Waarschuwingen:**
Kinderen jonger dan 3 jaar mogen dit product uitsluitend onder toezicht van hun ouders gebruiken. Het rietje niet doorknippen.
Ingrediënten
Sugar, Glucose Syrup, Fructose, Vitamins and Minerals [Zinc Gluconate, Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Vitamin D (Cholecalciferol)], Natural Flavouring, Black Carrot Juice Concentrate, Acid (Citric-acid).
Voedingswaarden
**Voedingsinformatie**
| Per 100 g | Per rietje** |
| -------------------------------- | ---------------: |
| Energie: 1683 kJ (396 kcal) | 101 kJ (24 kcal) |
| Vetten: 0 g | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren: 0 g | 0 g |
| Koolhydraten: 99 g | 5,9 g |
| waarvan suikers: 99 g | 5,9 g |
| Eiwitten: 0 g | 0 g |
| Zout: 0 g | 0 g |
**Vitaminen en mineralen**
| Per 100 g (NRV***) | Per rietje (NRV*** 6 g) |
| --------------------------- | ----------------------: |
| Vitamine D: 20,83 μg – 417% | 1,2 μg – 25% |
| Vitamine B6: 5,8 mg – 414% | 0,35 mg – 25% |
| Zink: 41,7 mg – 417% | 2,5 mg – 25% |
* RI (Referentie-inname) = Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal).
** De verpakking bevat 10 porties.
*** NRV = % van de referentiewaarde van de dagelijkse inname voor volwassenen.
Bewaar- en gebruiksadvies
Les enfants de moins de 3 ans doivent utiliser ce produit uniquement sous la surveillance de leurs parents.
Ne pas couper la paille.
Ne pas la couper.
Placez la paille dans un verre de lait.
Sucez à travers la paille.
Nettohoeveelheid
60
Delfy Sip Sip Milk Vanilla
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!