Farmaline

self-diagnostics LSD (Acid) 10 ng/ml drugsneltest

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
5 St
€ 4,07 / 1 stuks
€ 20,35
Verkoop en verzending door
self-diagnostics
Levering binnen 3-5 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 2,95)
  • EAN
    4250387354180
  • Doseringsvorm
    Teststrips
  • Fabrikant
    nal von minden GmbH

Productdetails & verplichte informatie

Drugstest voor thuisgebruik voor de detectie van LSD (acid, trip) in urinemonsters met een detectielimiet van 10 ng/ml.
Belangrijke informatie
  • De LSD drugtest van self-diagnostics is een hoogwaardige dip-test voor het detecteren van LSD in urine monsters. De thuistest kan eenvoudig zonder arts worden uitgevoerd.
  • Verzamel wat urine in een urinaal, dompel vervolgens de teststrips ongeveer 10-15 seconden in de urine. Let erop dat de horizontale lijn niet in de urine komt. Na ongeveer 5 minuten kunt u het resultaat aflezen.
  • Onze drugs sneltest is betrouwbaar, snel en nauwkeurig en heeft een overeenstemming van tot wel 99% met de referentiemethode in het laboratorium (GC/MS). De sneltest is de perfecte test voor elke locatie - thuis of op de werkplek.
  • Met behulp van de bijgevoegde handleiding kunt u het testresultaat eenvoudig afleiden met de grafische productbeschrijving en voor elke teststrip een resultaat krijgen.
  • De verzending van onze urine drugtest gebeurt ter bescherming van uw privacy in ondoorzichtige verpakking. De drugstests zijn ook afzonderlijk verpakt.
nal von minden GmbH
Carl-Zeiss-Str. 12
47445 Moers, Germany
www.nal-vonminden.com

Fabrikant

nal von minden GmbH
Carl-Zeiss-Str. 12
47445 Moers, Germany
www.nal-vonminden.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

nal von minden GmbH
Carl-Zeiss-Str. 12
47445 Moers, Germany
www.nal-vonminden.com

self-diagnostics LSD (Acid) 10 ng/ml drugsneltest

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!