Hartmann Peha-Instrument Adson Pincet Anatomisch Recht
- Productcode / EAN
- 4297370 / 4052199219448
- Doseringsvorm
- Klem
- Fabrikant
- PAUL HARTMANN
Productdetails & verplichte informatie
Peha®-instrumenten zijn instrumenten voor eenmalig gebruik, gemaakt van mat geborsteld, roestvrij staal van hoge kwaliteit.
Deze zijn verwerkt in de EU en bieden vergelijkbare kenmerken als instrumenten voor meermalig gebruik voor wat betreft de beoogde prestaties, de haptiek en het design.
Peha®-instrumenten worden geleverd in afzonderlijke, steriele verpakkingen met een houdbaarheid van 5 jaar, zijn altijd bij de hand en klaar voor gebruik, en kunnen worden toegepast voor vele chirurgische ingrepen.
Bovendien zijn de instrumenten recyclebaar en kunnen ze na gebruik worden afgevoerd in bestaande klinische containers voor afvalverwijdering.
Belangrijke informatie:
- Geen risico op kruisbesmetting
- Geen verlies van functionaliteit
- Duidelijk onderscheid van herbruikbare instrumenten
- Reinigingsproces van alle instrumenten volgens de richtlijnen van het Robert Koch Instituut (RKI) om de corrosiebescherming te intensiveren. RKI: de centrale wetenschappelijke instelling van de regering op het gebied van de biogeneeskunde. Het is een van de belangrijkste instellingen voor de bescherming van de gezondheid in Duitsland.
Toepassing:
Verantwoordelijke persoon in de EU
Hartmann Peha-Instrument Adson Pincet Anatomisch Recht
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!