Farmaline

Blephagel Wimper- en ooglidverzorging

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
3x30 g
€ 414,33 / 1 kg
€ 37,29
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00440025
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Fabrikant
    Théa

Productdetails & verplichte informatie

Dagelijkse hygiëne van oogleden en wimpers
Productinformatie

Het is een buitengewoon licht product met meerdere activiteiten: het verheldert, beschermt, kleurt, matteert, egaliseert de teint en vermindert rimpels. Dankzij de ingekapselde pigmenten in de formule past het zich aan de huidtint aan, camoufleert het kleine imperfecties en geeft het het gezicht een onvergelijkbare natuurlijke finish.

De aanwezige verhelderende bestanddelen helpen huidvlekjes te minimaliseren. Verrijkt met hydraterend* hyaluronzuur met hoog en laag moleculair gewicht voor een soepelere, stralende en gladdere huid. Verkrijgbaar in Light voor de medium lichte huid en Medium voor de medium donkere huid.

*Hydratatie van de bovenste lagen van de opperhuid

Zonder conserveringsmiddelen, zonder parfum en niet vet, reinigt het grondig de oogleden en het slijm en de schilfers die de aanzet van de wimpers verstoppen.

76 Reviews van Blephagel Wimper- en ooglidverzorging

4,6van 5 sterren
  • 58
  • 12
  • 3
  • 2
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Blephagel Wimper-en ooglidverzorging

    van Lydia V. op 24/04/2026

    Is een zeer goede reiniger voor gevoelige ogen dus ook voor gewone ogen.Ik gebruik deze gel al jaren en zal het blijven gebruiken.Zeer gemakkelijk in het gebruik .Ik gebruik het als ik opsta en als ik ga slapen, dus twee keer per dag . Dit product is een echte aanrader.

  • 5

    van Natalie D. op 19/02/2024

    Mijn zoon heeft regelmatig last van zijn ogen die ‘s morgens bij het ontwaken dichtplakken, met deze gel komt het gemakkelijker los dan water, ik vind het echt een goed product

  • uitstekend

    van Catherine D. op 04/01/2024

    Omdat ik een heel gevoelige huid verkies ik het gebruik van een gel. Dit product is uitstekend en zorgt ervoor dat ik geen irritatie ondervind.

  • gel moeilijkheidsgraad

    van Chris S. op 20/12/2023

    Moeilijk te gebruiken, gel niet vloeibaar genoeg (ondanks het feit dat hij bewaard wordt in de badkamer)

  • Goed

    van Lydia V. op 11/12/2023

    Goed product om ooglid en wimpers te reinigen. Komt goedkoper dan de Blephaclean doekjes. Ik had de indruk dat er een andere geur was bijgedaan die ik minder aangenaam vond.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".