Farmaline

Feelgood Glijmiddel op waterbasis - Natuurlijk en zacht voor de huid

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
3x50 ml
€ 209,93 / 1 l
€ 31,49
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    CH991923748
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Fabrikant
    Brandmover GmbH

Productdetails & verplichte informatie

Veganistisch glijmiddel op waterbasis, zacht voor de huid, ideaal voor de gevoelige huid, langdurige glijbaarheid, zonder parfum of kleurstoffen
Zorg voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
Productinformatie
De set bevat
  • 3x Feelgood Glijmiddel op waterbasis - Natuurlijk en zacht voor de huid 50 ml
  • Vrij op natuurlijke wijze met het biologische glijmiddel Feelgood Bioglide, gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten. De veilige keuze voor een goed gevoel, voor jou en voor het milieu.

    De biologische glijgel is veganistisch en niet getest op dieren, op waterbasis en verpakt in een handige tube. Hij is vrij van geurstoffen, kleurstoffen, PEG, parabenen en conserveermiddelen. Het glijmiddel is dermatologisch getest en wordt zeer goed door de huid verdragen. Dankzij een speciaal productieproces heeft het een aangename geur.

    Het glijmiddel is zeer soepel en glijdt lang, droogt niet uit, plakt niet en is gemakkelijk afwasbaar. Het hydrateert onmiddellijk en kan helpen om onaangename wrijving of kleine wondjes aan de huid te voorkomen. Het kan worden gebruikt als hulpmiddel bij het op gang komen wanneer de smering niet snel verloopt, bij vaginale droogheid, als ondersteuning bij lichaamsdelen die niet gesmeerd zijn, bij het gebruik van speeltjes of als sensueel massageproduct.

Glijmiddel op waterbasis

Het glijmiddel Feelgood wordt aangebracht in de vagina of op de penis. Sluit de tube na gebruik. Bij gebruik met condooms brengt u het glijmiddel aan op de buitenkant van het condoom dat al over de penis is afgerold. Gebruik nooit de binnenkant van het condoom, omdat dit het condoom gemakkelijker laat afglijden of scheuren.

Glycerin, Aqua, Xanthan Gum, Lactic Acid.

Feelgood Glijmiddel op waterbasis - Natuurlijk en zacht voor de huid

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!