Anabox medicijnbakje 1x7, diverse kleuren
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
2x1 St
€ 12,80 / 1 stuks
€ 25,59
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 1 pc(s)€ 13,29 / 1 stuks€ 13,29
- 2x1 pc(s)€ 12,80 / 1 stuks€ 25,59
- 3x1 pc(s)€ 12,30 / 1 stuks€ 36,89
- Productcode
- CH90008816
- Doseringsvorm
- Doos
- Fabrikant
- Sahag AG
Productdetails & verplichte informatie
Weekdoos voor medicijnen met 7 gekleurde vakjes en een gemakkelijke opening
Weekmedicijndoosje met 7 gekleurde vakjes, elk voor een dag van de week. Ontworpen voor een eenvoudig beheer van de dagelijkse medicatie. Medisch hulpmiddel van klasse I.
Indicatie
Wordt gebruikt om de dagelijkse medicijnen voor een hele week te ordenen en klaar te zetten.
Belangrijkste eigenschappen
- 7 aparte vakjes voor elke dag
- Gemakkelijk met één hand te openen
- Kleurrijk ontwerp voor snelle visuele herkenning
- Handwasbaar of vaatwasmachinebestendig tot 50 °C
- Vrij van BPA
Gebruik
Reinig het voor het eerste gebruik. Vul de vakjes met de medicijnen volgens het innameschema. Gemakkelijk te openen met de duim. Regelmatig reinigen.
Ingrediënten
Kunststof (BPA-vrij).
Anabox medicijnbakje 1x7, diverse kleuren
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!