HomeZorg & EHBOZorgmateriaal & instrumentenNaalden en spuitenBX Access Admin. Set Vented Chamber 19cm RMC9676
BX Access Admin. Set Vented Chamber 19cm RMC9676
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3x1 St
€ 3,06 / 1 stuks
€ 9,19
-48%
Adviesprijs€ 17,82
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 1 pc(s)€ 3,69 / 1 stuks€ 3,69-38%Adviesprijs€ 5,94
- 2x1 pc(s)€ 3,15 / 1 stuks€ 6,29-47%Adviesprijs€ 11,88
- 3x1 pc(s)€ 3,06 / 1 stuks€ 9,19-48%Adviesprijs€ 17,82
- Productcode
- 9846283
- Doseringsvorm
- Set
- Fabrikant
- BAXTER
Productdetails & verplichte informatie
Voor gebruik als infuus
Deze set bevat
- 3x BX Access Admin. Set Vented Chamber 19cm RMC9676 1 St
Gebruik
Gebruik de BX Access toedieningsset uitsluitend met compatibele medische apparatuur en volgens het voorgeschreven toedieningsprotocol. Controleer vóór gebruik of de verpakking en alle onderdelen intact zijn. Sluit de set aseptisch aan en zorg ervoor dat de slang niet geknikt of geblokkeerd is. Gebruik de beluchte kamer volgens de instructies van het aangesloten systeem. Respecteer steeds de instructies van de fabrikant en de geldende hygiëneprocedures.
BX Access Admin. Set Vented Chamber 19cm RMC9676
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!