Talika Light Therapy Gezichtsreinigingsborstel
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3x1 St
€ 127,10 / 1 stuks
€ 381,29
-9%
Adviesprijs€ 417,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis leveringBeschikbaar in volgende formaten
- 1 pc(s)€ 134,79 / 1 stuks€ 134,79Adviesprijs€ 139,00
- 2x1 pc(s)€ 129,70 / 1 stuks€ 259,39-7%Adviesprijs€ 278,00
- 3x1 pc(s)€ 127,10 / 1 stuks€ 381,29-9%Adviesprijs€ 417,00
- Productcode
- 9837726
- Doseringsvorm
- Fabrikant
- DANIELLE ROCHES / TALIKA
Productdetails & verplichte informatie
Elektrische gezichtsreinigingsborstel met lichttherapie voor diepe reiniging en een stralende huid.
Deze set bevat
- 3x Talika Light Therapy Gezichtsreinigingsborstel 1 St De Talika Light Therapy Gezichtsreinigingsborstel combineert mechanische reiniging met lichttherapie om de huid diep te reinigen en de uitstraling te verbeteren. De borstel helpt onzuiverheden, make-up en overtollig talg te verwijderen terwijl het LED-licht de huid ondersteunt voor een egalere en frissere teint.
Belangrijkste eigenschappen
- Diepe reiniging van het gezicht
- Verwijderen van make-up en onzuiverheden
- Doffe of vermoeide huid
- Ondersteuning van een egale en stralende teint
Gebruik
Breng een reinigingsproduct aan op een vochtige huid. Gebruik de borstel met zachte, cirkelvormige bewegingen over het gezicht. Spoel nadien het gezicht af en reinig de borstelkop volgens de instructies.
Ingrediënten
Elektronisch reinigingsapparaat met geïntegreerde lichttherapie en borstelkop.
Talika Light Therapy Gezichtsreinigingsborstel
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!