Farmaline

Thuasne Biflex 16+ Light, sterkte 8 cm x 3 m

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
4x1 St
€ 20,97 / 1 stuks
€ 83,89
-14%
Adviesprijs€ 97,20
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    BE09834827
  • Doseringsvorm
    Overige
  • Fabrikant
    THUASNE BENELUX

Productdetails & verplichte informatie

Elastische compressieband met hoge rekbaarheid, voor de behandeling van veneuze insufficiëntie en lymfoedeem.
Productinformatie
Deze set bevat
  • 4x Thuasne Biflex 16+ Light, sterkte 8 cm x 3 m 1 St
  • De Biflex 16+ Light Graduated-band is een elastische compressieband met een hoge rekbaarheid, bedoeld voor gebruik op de onder- of bovenste ledematen van volwassenen of kinderen die aan een van de volgende medische indicaties voldoen: behandeling van spataderen, chronisch oedeem, posttraumatisch oedeem, na sclerotherapie, spataderchirurgie, trofische aandoeningen, veneuze beenzweren, acute diepe of oppervlakkige veneuze trombose, preventie van het posttrombotisch syndroom, alternatief voor compressie-/antitrombose-kousen, lymfoedeem.

    Gemaakt van polyamide, viscose, polyester en elastaan, is deze kous ontworpen omde patiënt zachtheid,comfort1 en ademend vermogen te bieden1.
    Het elastische en rekbare ontwerp zorgt ervoor dat dedruk3 langdurig behouden blijft, ook tijdensactiviteit3, en is bijzonder geschikt voor ziekenhuispatiënten, bedlegerige, immobiele ofzwaarlijvige patiënten3,4.
    De kalibratiemarkeringen helpen bij het controleren van de drukniveaus2.
    De aanwijzingen voor het aanbrengen zijn eenvoudig en maken eengemakkelijke toepassing2 op de armen of benen mogelijk.

    1 Comfort / Ademend vermogen: Zachte en ademende materialen, voornamelijk viscose. (IFTH-onderzoek nr. DEV004842)
    2 Gebruiksgemak / Tijdwinst: in twee richtingen rekbaar + gepatenteerd kalibratiesysteem: UrgoK2HannastudyBritishJournalofNursing.pdf (paragraaf "Discussion" Pagina 4)
    3 Duurzaamdrukniveau , ook tijdens activiteit: CER
    4 Geschikt voor bepaalde patiënten: CER

Kan worden gebruikt in combinatie met andere compressiehulpmiddelen als een hogere druk nodig is.
Gebruik volgens de aanwijzingen op de verpakking of in de bijsluiter.

Thuasne Biflex 16+ Light, sterkte 8 cm x 3 m

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.