Farmaline

Leukoplast® Soft 28 mm x72 mm

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
3x100 St
€ 0,16 / 1 stuks
€ 46,59
-21%
Adviesprijs€ 59,28
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    BE09826152
  • Doseringsvorm
    Pleister
  • Fabrikant
    BSN medical GmbH

Productdetails & verplichte informatie

Voor snelle behandeling van krassen, schaafwonden en kleine snij- en prikwonden
Productinformatie
Deze set bevat
  • 3x Leukoplast® Soft 28 mm x72 mm 100 St
  • Leukoplast soft zijn betrouwbare pleisters voor gevoelige huid. Deze absorberende verbandstrips en knipbare rollen kunnen worden gebruikt als eerste hulp bij kleine wonden zoals snij-, rijt- en schaafwonden, maar ook bij prikplaatsen door bloedafname of vaccinaties.
  • Verkrijgbaar in verschillende maten
  • Comfortabel om te dragen
  • Plakt niet aan de wonde

1. Verwijder het schutblad
Houd de strip in de ene hand en verwijder het bovenste schutblad met duim en wijsvinger van de andere.

2. Breng aan en verwijder het tweede schutblad
Plaats het wondkussen centraal op de wonde. Zorg ervoor dat u alleen de pleister op het schutblad en de achterkant aanraakt, nooit het wondkussen zelf. Verwijder het resterende schutblad.

3. Strijk glad en druk erop
Strijk het verband glad zodat het gelijkmatig hecht. Oefen slechts lichte druk uit en vermijd spanning. Om de kleefkracht te vergroten, kunt u de pleister tussen de handpalmen opwarmen voordat u deze aanbrengt.

1 Review van Leukoplast® Soft 28 mm x72 mm

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Toppleister

    van Marg V. op 24/03/2021

    Echt al heeeeel lang op zoek naar een goede hypoallergene pleister geweest, en dan niet van die pakjes waar 6 grote en 20 kleine in zitten die je niet kunt gebruiken. Ideaal formaat om met zalf over een wondje te plakken, hecht goed maar niet extreem. Ik zou ze liever in wit hebben maar die bestaat niet in dit formaat. Zijn ook lang genoeg om om een vinger heen te plakken.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".