Farmaline

Hansaplast Second Skin Protection

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
6 St
€ 0,96 / 1 stuks
€ 5,75
-22%
Adviesprijs€ 7,39
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4821856 / 4006000007076
  • Doseringsvorm
    Pleister
  • Fabrikant
    SA Beiersdorf NV

Productdetails & verplichte informatie

Pleisters ter bescherming en behandeling van alledaagse wondjes.
Verdere productinformatie

Maak kennis met Hansaplast Second Skin Protection 6 Patches, ultradunne, flexibele zelfklevende pleisters, ontworpen om bescherming en behandeling te bieden voor alledaagse wondjes.

Deze waterbestendige en discrete pleisters creëren een beschermende barrière die vuil en bacteriën tegenhoudt en zorgt voor een schone omgeving voor optimale genezing.

Ervaar verzachtende verlichting van pijn terwijl de patches het natuurlijke genezingsproces versnellen, comfort bieden en meerdere dagen lang extra stevig blijven zitten.

De pleisters bevatten geen latex en bieden betrouwbare bescherming en comfort voor kleine wondjes.

Belangrijke informatie:

  • SNELLERE GENEZING MET GENEZINGSCAPSULE: De pleister bevordert een snellere genezing door de unieke genezingscapsule technologie. Het verband creëert een vochtige omgeving voor optimale genezing.
  • EXTRA STERKE FIXATIE VOOR 72+ UUR: De pleister biedt een extra sterke fixatie gedurende ten minste 72 uur, wat zorgt voor een ononderbroken wondgenezing. Ideaal voor gebruik als vingerpleister, blaarpleister en op andere gecompliceerde plekken.
  • 2x MEER FLEXIBEL*: De pleisters zijn ultradun en flexibel en passen zich aan uw bewegingen aan, waardoor ze ideaal zijn voor wonden op moeilijk te verzorgen plaatsen zoals knieën, ellebogen of vingers. *Vergeleken met Hansaplast Aqua Protect XL Snelle Wondgenezing
  • 100% WATERDICHT EN toch ademend: de pleister is bedekt met een 100% waterdichte en toch ademende polyurethaan achterzijde, zodat u kunt zwemmen, douchen en actief kunt blijven zonder dat u zich zorgen hoeft te maken dat het verband loslaat, zelfs als u in contact komt met water.
  • KWANTITEIT & GROOTTE: 6 eenheden geavanceerde hydrocolloïde pleisters van 76 mm x 35 mm.

Toepassing:

Stop het bloeden en reinig de wond grondig voordat u het product aanbrengt. Het product is ontworpen om te blijven zitten tot het begint los te laten.

83 Reviews van Hansaplast Second Skin Protection

4,6van 5 sterren
  • 53
  • 29
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Meer dan een pleister

    van Jana G. op 30/07/2025

    De Hansaplast Second Skin Protection pleisters zijn zeer betrouwbaar en comfortabel. Ze nemen het bloed goed op zonder te lekken en blijven stevig zitten, zelfs tijdens het wassen of zwemmen. Ze zijn hierdoor ideaal voor op reis. Ondanks hun sterke kleefkracht zijn ze pijnloos te verwijderen en laten ze nauwelijks lijmresten achter. De transparante en dunne pleisters zijn bijna onzichtbaar en voelen prettig aan op de huid. Voor mijn gevoelige huid zijn ze perfect. Dankzij het ademende materiaal geneest de wonde snel en netjes. De pleister beschermde goed en er vormde zich een droge korst. Ze zijn iets duurder, maar absoluut hun prijs waard. Een vast onderdeel van onze EHBO-koffer!

  • Hansaplast

    van D G. op 23/07/2025

    Deze plakkers van Hansaplast doen wat ze moeten doen. Ze zijn makkelijk aan te brengen en stelpen het bloeden zeer goed. Ik voel amper dat ik ze aan heb.

  • Fantastische plakkers

    van els m. op 22/07/2025

    Ik zou aan iedereen deze plakkers aanraden. Ze kunnen heel goed tegen water wat ideaal is in de zomer tijdens het zwemmenof wanneer je wil douche. Wondjes blijven proper. De plakkers houden zeer goed vast maar zijn pijnloos te verwijderen wat ideaal ook is voor kinderen. De plakkers zijn ook onzichtbaar waardoor het niet opvalt dat je een plakker op je huid hebt aangebracht.

  • Super fijne pleisters.

    van Jochem P. op 16/07/2025

    De pleisters voelen erg aangenaam en zijn lekker dun. Daardoor ervaar je bijna niet dat je een pleister op hebt. Het materiaal is ook fijn soepel. Voordeel is dat ze tegen vocht kunnen en dat ze lang blijven zitten. Kwalitatief echt een goede pleister!

  • Geweldige pleisters

    van Ginny J. op 11/07/2025

    Ze zijn wat prijziger maar gaan wel wat langer mee dan andere pleisters en voelen inderdaad aan als een 2e huid. Ik neem ze ook mee als we op uitstap gaan of vakantietrip, want met kinderen heb je altijd wel pleisters nodig en niets zo vervelend als pleisters die er steeds af gaan

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".