Onypso® Nagellak
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3 ml
€ 655,00 / 100 ml
€ 19,65
Adviesprijs€ 20,18
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
- Productcode / EAN
- 4649976 / 3573994006596
- Doseringsvorm
- Nagellak
- Fabrikant
- PIERRE FABRE DERMO COSMETIQUE
Productdetails & verplichte informatie
Voor de lokale behandeling van verdikte nagels op handen en/of voeten als gevolg van psoriasis.
ONYPSO is een vernis voor de lokale behandeling van verdikte nagels op handen en/of voeten als gevolg van psoriasis. Het bevat 15% ureum. Urea is een denaturerend en keratolytisch chemisch middel dat inwerkt op het pathologische deel van de nagels waar de keratine meer doorlaatbaar is.
Toepassing:
- Was de handen en/of voeten voor het aanbrengen van het product.
- Breng gedurende 6 maanden eenmaal per dag op de verdikte nagel de hoeveelheid lak aan die nodig is om het hele nageloppervlak te bedekken. 1 à 2 minuten laten drogen.
- Aangezien ʼurea oplosbaar is in water, breng het bij voorkeur 's avonds voor het slapengaan aan, zodat het product zo lang mogelijk op de nagel blijft zitten.
- Gebruik één keer per week een cosmetisch oplosmiddel om het laklaagje op het nageloppervlak te verwijderen dat na verloop van tijd de werking van ONYPSO® lak zou kunnen verstoren.
- Na gebruik goed sluiten. Voorkom dat de hals van het vernisflesje wordt uitgerekt, waardoor het flesje niet goed zou sluiten.
Neveneffecten:
Zie bijsluiter.
Actieve ingrediënten:
ALCOHOL. WATER (AQUA). UREA (15%). ACRYLATES/ DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER. PROPYLENE GLYCOL. DIETHYL PHTHALATE.
Bewaar- en gebruiksadvies:
Lees aandachtig de bijsluiter.
Onypso® Nagellak
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!