Farmaline

2=1*: Voordeel berekend op basis van de adviesprijs van de deelnemende producten.

Nomad'Life - Try Me Ontharingsschuim - Roze

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
50 ml
€ 64,40 / 1 l
€ 3,22
Adviesprijs€ 3,99
Verkoop en verzending door
Cosmé'Chic
Levering binnen 5-9 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 3,99)

Kortingsacties

  • EAN
    5414665015609
  • Doseringsvorm
  • Fabrikant
    Sacha Destock

Productdetails & verplichte informatie

Bereid je snel voor met de Depilatory Mousse - Rose van Nomad'Life.
Productinformatie

Anticipeer op elk moment met de Depilatory Mousse - Rose van Nomad'Life, de perfecte oplossing voor snelle en effectieve ontharing. Ontworpen voor spontane uitjes of last-minute gelegenheden, zorgt dit product voor een moeiteloze ontharingservaring. De eenvoudige toepassing van de mousse op de gewenste gebieden, gevolgd door een korte wachttijd van 4-6 minuten, garandeert vlekkeloze resultaten. Verrijkt met de essentie van de roos biedt deze depilatoire mousse meer dan alleen haarverwijdering. Geniet van een vertraagde haargroei-functie, waardoor de huid langer glad blijft. De voordelen van de roos komen ook tot uiting, met helende, beschermende en tonifiërende eigenschappen voor je huidverzorgingsroutine. De roos, bekend om haar uitzonderlijke kwaliteiten, transformeert je ontharingsritueel in een plezierige zintuiglijke ervaring. Nomad'Life nodigt je uit om deze depilatoire mousse te omarmen voor een snelle en effectieve huidverzorging, zodat je klaar bent om elke situatie met zelfvertrouwen aan te pakken. Gun je huid de luxe van eenvoudige ontharing en laat je betoveren door de delicate geur van de roos, voor een onvergetelijke schoonheidservaring.

Optimaliseer je ontharingsroutine met de Depilatory Mousse van Nomad Life. Plaats de fles op 5 cm van het gebied, druk om schuim te verspreiden. Laat 3 tot 5 minuten intrekken (of langer voor dichte haargebieden), spoel dan af met water. Zachte en effectieve ontharing voor een stralende huid!
Aqua, Thioglycolic acid, Paraffinum liquidum, Propylene glycol, Calcium hydroxide, Cetearyl alcohol, Butane, Ceteareth-20, Propane, Glycol stearate, Isobutane, Sodium sulfite, Lithium hydroxide, Parfum, Aloe barbadensis leaf juice, Argania spinosa kernel oil, Tocopheryl acetate, Tetrasodium edta, Hydroxyethylcellulose, Sodium benzoate, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl alcohol
Sacha Destock - 15 RUE DU GUINDAL 59630 BOURBOURG France - contact@sacha-care.com

Fabrikant

Sacha Destock - 15 RUE DU GUINDAL 59630 BOURBOURG France - contact@sacha-care.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

Sacha Destock

Nomad'Life - Try Me Ontharingsschuim - Roze

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.