Farmaline

Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
100 ml
€ 12,17 / 100 ml
€ 12,17
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

vanaf € 12,17
  • Productcode / EAN
    CH90007140 / 8809738312872
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Fabrikant
    Beauty of Joseon

Productdetails & verplichte informatie

Deze zachte exfoliant is een must-have om dode huidcellen te verwijderen en een heldere, stralende huid te bevorderen.
Verdere productinformatie

Deze zachte exfoliant is een must-have om dode huidcellen te verwijderen en een heldere, stralende huid te bevorderen. De niet-irriterende formule bevat plantaardige cellulose om de huid van onzuiverheden te reinigen en 19% pruimenbloesemwater om de huid te hydrateren.

Formule zonder PEG, essentiële oliën, parabenen, kleurstoffen en kunstmatige geuren, geschikt voor de gevoelige huid. Voorkomt huidveroudering en pigmentatie voor een heldere en jeugdige uitstraling.

Belangrijkste kenmerken:

  • Zonder PEG, essentiële oliën, siliconenolie, parabenen, fenoxyethanol, kunstmatige geur- en kleurstoffen.

  • Fysieke peeling met een zachte, hydraterende scrubtextuur voor milde exfoliatie zonder irritatie.

  • Plantaardige cellulose verwijdert voorzichtig dode huidcellen en onzuiverheden.

  • Verrijkt met 19% pruimenbloesemwater voor reiniging en hydratatie, waardoor de huid gehydrateerd en glad aanvoelt.

Toepassing:

1. Breng een geschikte hoeveelheid aan op een droog gezicht en vermijd de huid rond de ogen. 2. Masseer zachtjes gedurende ongeveer 20 seconden. Afspoelen met lauw water. 3. Gebruik de gel 1 tot 2 keer per week, afhankelijk van de conditie van uw huid.

Ingrediënten:

Water, Prunus Mume-bloemwater, cellulose, methylpropaandiol, 1,2-hexaandiol, carbomeer, arginine, ethylhexylglycerine, allantoïne, sorbitol, dinatrium-EDTA, Pyrus Malus (appel) fruitextract, Camellia Sinensis-bladextract, Houttuynia Cordata, Nelumbo Nucifera-bloemextract , Oryza Sativa (rijst) extract, Prunus Mume fruitextract, Vaccinium Angustifolium (bosbes) fruitextract, Butyleenglycol

Gegevens fabrikant:

"GOODAI GLOBAL INC. 5, Digital-ro 26-gil, Guro-gu, Seoul, Republic of Korea"

Fabrikant

"GOODAI GLOBAL INC. 5, Digital-ro 26-gil, Guro-gu, Seoul, Republic of Korea"

Verantwoordelijke persoon in de EU

Cosmetrade, S.L. Avenida Sudáfrica, 110 Cádiz Jerez de la Frontera, ES, 11408 info@cosmeservice.com

Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!