HomeSukin - Signature Schuimende Gezichtsreiniger
Sukin - Signature Schuimende Gezichtsreiniger
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
50 ml
€ 11,26 / 100 ml
€ 5,63
Adviesprijs€ 11,99
Verkoop en verzending door
Cosmé'Chic
Levering binnen 5-9 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 6,49)
- EAN
- 9327693002458
- Doseringsvorm
- Fabrikant
- Rig Cosmetics Ltd
Productdetails & verplichte informatie
De Signature Schuimende Gezichtsreiniger 50 ml van Sukin reinigt normale tot vette huid zacht en effectief
Breng de Signature Schuimende Gezichtsreiniger 50 ml van Sukin aan op vochtige huid en masseer zachtjes in met cirkelvormige bewegingen om make-up, onzuiverheden en overtollig talg te verwijderen. Spoel af met lauw water en dep de huid droog. Gebruik 's ochtends en 's avonds voor een frisse, schone en evenwichtige teint.
Ingrediënten
Eau (Aqua), jus de feuille d'Aloe Barbadensis, cocamidopropyl bétaïne, décyl glucoside, tétrastéarate de pentaérythrityle Peg-150, extrait de fleur de Chamomilla Recutita (Matricaria) (camomille), extrait de feuille de Camellia Sinensis (thé vert), extrait d'Hamamelis Virginiana (hamamélis), glycérine, huile de graine de MACADAMIA Ternifolia, huile de fruit de Rosa Canina (églantier), huile d'Oenothera Biennis (onagre), huile d'écorce de Citrus Tangerina (mandarine), huile d'écorce de Citrus Nobilis (mandarine), huile de Lavandula Angustifolia (lavande), vanilline, extrait de fruit de Vanilla Planifolia, phénoxyéthanol, alcool benzylique, limonène, linalol.
Gegevens fabrikant
BWX Brands - Kingsfordweg 151 1043 GR Amsterdam Pays-Bas - info@sukinnaturals.com
Fabrikant
BWX Brands - Kingsfordweg 151 1043 GR Amsterdam Pays-Bas - info@sukinnaturals.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
BWX Brands
Sukin - Signature Schuimende Gezichtsreiniger
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!