Homemorfose Professional Reach Collageen Conditioner voor zeer beschadigd haar
morfose Professional Reach Collageen Conditioner voor zeer beschadigd haar
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
400 ml
€ 37,40 / 1 l
€ 14,96
Verkoop en verzending door
Peach-Online-Mall
Levering binnen 6-8 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 2,95)
Beschikbaar in volgende formaten
- 400 ml€ 37,40 / 1 l€ 14,96
- 400 ml€ 37,38 / 1 l€ 14,95
vanaf € 13,97
- EAN
- 8680678834859
- Doseringsvorm
- Haarspoeling
Productdetails & verplichte informatie
morfose Professional Reach Collageen Conditioner voor zeer beschadigd haar
Morfose Professional Reach Two Phase Conditioner Collagen is een verzorgende conditioner voor de dagelijkse haar- of beautyroutine. Breng hem na het wassen aan op de lengtes en punten; hij helpt het haar soepeler, beter doorkambaar en verzorgd te laten aanvoelen. De textuur vormt een goede aanvulling op de bijpassende shampoo-routine zonder de verzorgingsstap onnodig ingewikkeld te maken.
Gebruik
Schud tweefasenformules voor gebruik goed en spray vervolgens gelijkmatig op handdoekdroog of droog haar. Concentreer vooral op de lengtes en punten en kam het haar daarna voorzichtig door. Niet uitspoelen en vervolgens stylen zoals gewoonlijk.
Ingrediënten
Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Amodimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Polyquaternium-6, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Isopropyl Myristate, Sodium Benzoate, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hydrolyzed Collagen, CI 42090, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool
Gegevens fabrikant
Saykos GmbH Morfose, Von Röntgen-Str. 12, 48683 Ahaus, DE, info@saykos.de
Fabrikant
Saykos GmbH Morfose, Von Röntgen-Str. 12, 48683 Ahaus, DE, info@saykos.de
Verantwoordelijke persoon in de EU
Saykos GmbH Morfose, Von Röntgen-Str. 12, 48683 Ahaus, DE, info@saykos.de
morfose Professional Reach Collageen Conditioner voor zeer beschadigd haar
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!