Farmaline

MIZON Hyaluronic Acid 100

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
0,03 ml
€ 665.333,33 / 1 l
€ 19,96
Origineel€ 21,31
Verkoop en verzending door
Alpha HUB
Levering binnen 3-4 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 7,55)

Kortingsacties

vanaf € 19,96
  • EAN
    8809743540420
  • Doseringsvorm
    Serum
  • Fabrikant
    MIZON

Productdetails & verplichte informatie

Ultra-hydraterend serum met hyaluronzuur voor een vollere, soepelere en stralende huid.
Productinformatie
Beschrijving

Ontdek het geheim van een volle, stralende en intens gehydrateerde huid met Hyaluronic Acid 100!

Hyaluronic Acid 100 is een ultra-hydraterend serum dat is ontwikkeld om de huid optimaal te hydrateren, de vochtbalans in stand te houden en uitdroging te voorkomen. Verrijkt met berkenwater ondersteunt dit serum de natuurlijke huidregeneratie, optimaliseert het celvernieuwingsproces en verbetert het de hydratatie zonder een plakkerig gevoel achter te laten. Het is ideaal voor gebruik het hele jaar door – verfrissend en licht in de zomer, terwijl het in de winter voor de gezichtscrème een extra hydratatieboost biedt.

Aangepakte huidproblemen:
  • Droge en vochtarme huid
  • Verlies van elasticiteit
  • Fijne lijntjes en rimpels
Voordelen:
  • Intensief hydraterend en houdt de vochtbalans van de huid in evenwicht
  • Helpt de elasticiteit te behouden en fijne lijntjes te verminderen
  • Zachte, niet-irriterende formule, geschikt voor alle huidtypes
  • Ondersteunt de stevigheid van de huid en verbetert de textuur

Belangrijkste ingrediënten:

  • Hyaluronzuur (2.500 PPM): trekt water aan en bindt dit in de huid, voor intensieve en langdurige hydratatie
  • Adenosine: helpt rimpels te verminderen en ondersteunt de elasticiteit van de huid
  • Berkenwater: Draagt bij aan de huidbalans, optimaliseert het celvernieuwingsproces en ondersteunt de diepe hydratatie
Gebruik:

Bereid het gezicht na het reinigen voor op de toepassing met een toner. Breng met de pipet enkele druppels aan op het gezicht en masseer zachtjes in tot het volledig is opgenomen.

Ultra-intensieve hydratatie met hyaluronzuur (2 500 ppm) - Ondersteunt de vochtbalans en voorkomt uitdroging - Verbetert elasticiteit en vermindert het verschijnen van fijne lijntjes - Zachte, niet-plakkerige formule, geschikt voor alle huidtypes - Bevat berkenwater ter ondersteuning van regeneratie en huidtextuur.
Na het reinigen enkele druppels op gezicht en hals aanbrengen, zachtjes deppen tot volledige opname. Gebruik ochtend en/of avond, gevolgd door je gebruikelijke vochtinbrengende crème.
Water, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betula Platyphylla Japonica Juice, Panthenol, Allantoin, Adenosine, Portulaca Oleracea Extract, Centella Asiatica Extract, Carbomer, Arginine, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin
Mizon Co., Ltd., Seoel, Republiek Korea

Fabrikant

Mizon Co., Ltd., Seoel, Republiek Korea

Verantwoordelijke persoon in de EU

EcoMundo SAS, 195 rue Jean Jacques Rousseau, 92130 Issy-Les-Moulineaux, France | eu-cosmetics@ecomundo.eu

MIZON Hyaluronic Acid 100

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!